Aldatıldığımı Öğrendim Ama Kocamdan Vazgeçmedim

Kocamın beni uzun zamandır aldattığını öğrendiğimde dünyam başıma yıkılmıştı. Çünkü henüz üç yıllık evliydik ve ben ona sırılsıklam âşıktım. Biz kadınlar onurumuzu, gururumuzu inciten durumlar olsa bile bazen aşkımıza engel olamıyoruz ve sevmeye devam ediyoruz. O kadar güzel bir yuvamız vardı ki onu bozmak tüm düzenimizi altüst etmek istemiyordum. Birkaç aylık bir kaçamak için kocamı kaybetmeyeceğimi çok iyi biliyordum ve onun kafasının karışık olduğunu düşünerek büyü yapan hocalar konusunda araştırma yapmaya başladım.

Hocamız Derdimi Dinledi
Bu hususta o kadar çok yorum ve öneri okudum ki kafam karışmak için çok müsait bir hal almıştı. Tabii ben işimi şansa bırakamazdım ve en iyisini bulmalıydım. En çok önerilen numaralardan biri olan 0532 367 13 25’i aradım. Büyü yapan hocalar ile ilgili korkularım olduğundan fakat güvenmeye çok ihtiyacım var dedim. Sonrasında başıma gelenleri anlatmaya başladım. Beni sakince dinleyen hocamız konuşmaya başladı anda ona karşı güvenim oluşmuştu.

Kocam Benden Özür Diledi
Birkaç gün sonra kocamın telefonunu kurcaladım ve herhangi bir arama veya mesajlaşma ile karşılaşmadım. Sonrasında olanlar çok daha enteresandı yanıma gelerek bana yaptığı hatadan bahsederek benden özür diledi ve bir daha asla böyle bir şey yapmayacağına söz verdi. Onun zaten beni çok severken bunu nasıl yaptığını anlayamamış ve inanamamıştım. Büyü yapan hocalar konusundaki araştırmalarım işe yaramıştı.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir