Annem ve Babamın Evliliğini Kurtarmalıydım

Ailesine çok düşkün birisiyim anne ve babamın iyiliği mutluluğu için her şeyi yapabilirdim fakat gözlemlerime göre artık bu evlilik kötüye doğru gidiyor birbirlerini çekemeyen iki insan haline geliyorlardı. Bu duruma hiç alışkın olmadığımdan kabullenemiyordum kardeşim ve ablamla birlikte plan yaptık ailemizin iyiliği için karı koca arasını düzeltme yaptıracaktık.
Kolları Sıvadık ve Harekete Geçtik
Medyum Olcay hocamıza 0532 367 13 25 araştırmalarımız sonrası bu telefon numarası ile ulaştık ilk etapta güvenmedik ve tedirgin olduk fakat yüz yüze görüşünce ne kadar gerçek ve doğru bir insan olduğunu da anlamış olduk. Bize karı koca arasını düzeltme yaparak her birimize verdi ailemiz için içten hissederek uygulamamızı istedi her birimiz inanarak denedik.
Anne ve Baba Mutlu Bizler de Huzurlu
Ne kadar konuşsak da değiştiremediğimiz bir türlü üstesinden gelemediğimiz kötü bulutlar bu defa ailemizin üstünden çekilmeye başlamıştı bu aşkı kıskananların kötü enerji yolladığını düşünüyorduk artık bundan da emindik. Karı koca arasını düzeltme ile üç kardeş bu olayın üstesinden geldik ailemizi bu kötü çukurdan çekip çıkardık ve zor da olsa başardık. Artık her birimiz gülüp eğlenmesini biliyor ne olursa olsun sorunlarımız ve sıkıntımız da destek çıkabiliyorduk. Tabi bunun kimin sayesinde olduğunu da hiç unutmadık o yüzden minnet borcumuzu buradan sizlere anlatarak da ödemiş olmak huzur verdi.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir