Arkadaşlarımla Aramda ki Sorunları Düzeltmeliydim

Aslında çevresi oldukça geniş bir insandım fakat yanlış bir adama rastlayınca ailem olsun arkadaşlarım olsun herkesi kendime küstürmüştüm. Öylesine gözüm dönmüştü ki sadece o olsun istiyordum bu yüzden de beni seven değer veren herkesi kırıp geçmiştim. Havas ilmi yaptırmaya karar verdim daha önce duymuş fakat faydalanmamıştım.
Yakın Zaman da Düzeltmek İçin Harekete Geçtim
Tek kaldıktan ve ihanete uğradıktan sonra bir süre hayata küstüm fakat kısa sürede toparlanmak için de tekrardan sevdiklerime ihtiyacım vardı özür dilesem de tam anlamıyla rahatlamamışlardı. Hocamıza 0532 367 13 25 numaralı telefondan ulaştım yanına gittiğimde beni ilk önce iyice dinledi ve havas ilmi yaptık bir şekilde düzelmek zorundaydı. Arkadaşlarım ve sevdiğim ailem bana tavırlı olsa da nasılsa düzelecek ve hocamızın metodu işe yarayacak diye sabretmeyi seçtim.
Artık Hata Yapmayacağım
Belki sabretmek ve o süreyi beklemek zordu ama öylesine kalpten inanmıştım ki elbette kabulleneceklerdi ve ben gerçek aşkı bularak onlarında sevmesini sağlayacaktım. Öyle böyle derken benimle yaptıkları konuşma sonrasında affedildiğimi ve eşim olması için doğru birini bulduklarını söylediler. Kabul ettim inanmaları gerekiyordu bana iyi ki de yapmışım hayatımın aşkını buldum artık yakın çevrem ve sevdiklerimle çok mutluyum iyi ki havas ilmi yaptırdım herkese ısrarla denemeleri gerektiğini söylüyorum yolunda gitmeyen her işiniz için şart.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir