Aşık Etme Büyüsü Yapmak İstiyorum

1. Faaliyetlerinin planlanması – gönüllülerin gelmeden önce neredeyse 1 ay boyunca, biz projenin denetçiler tasarım ve planlama araçları ve faaliyetlerinin yürütülmesine alacak barındırma için bir hazırlık oturumu gerçekleştirecek ve ardından ile temasa geçecektir gönüllüler.
2. Varışta Eğitim – Projenin amaçları ve kullanıcıları ile bunların görevleri hakkında ve engelli insanların tedavisinde hakkında özel eğitim.
3. Proje faaliyetleri – gönüllüler 2 CIT ders ve 1 sosyal ve mesleki entegrasyon kursuna oluşan, hedef grup için eğitim faaliyetleri ile işbirliği yapacaktır. Onlar sorumlu değildir, onlar, derslerin tasarım didaktik malzeme tertipleyerek ve (uygunsa), bunların gerçekleştirilmesi işbirliği dahil olmak üzere gönüllü, sunulan etkinliklere katılacak. Etkinliklerinin bir parçası da onlar sorumlu kişilerin gözetiminde, aldığınız eğitim takviye grubu hedef bireysel yardım ile işbirliğine oluşacaktır. Ayrıca, gönüllüler, yürütmek ve CITS aracılığıyla, İspanyol dilinin tanıtımı için seminer organizasyonu desteklemek için görevleri işbirliği yapacak.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir