Aşık etmek için mum ile yapılan büyü

Bir kişiyi kendinize mum ile aşık etmek istiyor iseniz bu büyü etkili olacaktır. Bu büyü ile kısa sürede o kişiyi aşk ile etkileyeceksinizdir.

Bir mum üzerine istenen kisinin annesinin adi ve isteklinin kendi adi yazilir. Bunun üzerine de bin Esma okunur. Gece yarisindan sonra büyüyü yapan kimse, ‘Bu mum nasil yaniyorsa, sende benim için öyle yan’ diyerek mumu yakar. Ama mumun yedide biri yaninca söndürür. Ertesi gece yine ayni seyi tekrarlar. Böylece mumu yedi gecede yakar. Erimis mumu da harli atese atar ve yine ayni sözleri tekrarlar. Böylece o insan sevgiden yana yana çikagelir.

Büyü Yapmak İstiyorum
2 yorum “Aşık etmek için mum ile yapılan büyü
  1. Arkadaşlar ben daha öncedbn birkaç hocaya vefk yaptırmıştım olmamıştı yada yapamadılar emin değilm herneyse burak hocamla görüştk anlattım skıntımı bana celb diye bişi yaptı bekleme süreside uzunmuş biraz ama sabrednce olcak inancm geldi bu celb hocamında anlattığı gibi çok etkili oldu 26 ncı gündeyiz şuanda maşallah nazar değmesinde herşey arzu ettiğim gibi hocama burdn saygı ve sevgilermi gönderiyorum allah razı olsun vesile olduğu içn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir