Aşık Olduğun Kız Sana Bağlanması İçin Etkili Büyü

Yatsı namazlarından sonra tam bir temizlik içinde iki rekat hacet namazı kılınır. Niyet söylenir. 7 defa esmaül hüsna tamamı okunur. Tekrar besmele hamd ve salavat okursunuz sonra 313 kez Ya Rahman Ya Rahim zikrini yaparsınız ve salavat ile kapatırsınız. Her gün devam edilmelidir. İmanın beş şartına ve temel havas kurallarına uygun olduğunuz sürece celb etmek kaçınılmazdır.

Büyü Yapmak İstiyorum
2 yorum “Aşık Olduğun Kız Sana Bağlanması İçin Etkili Büyü
  1. Merhaba burak hocayla yaklaşık 5 yıldır tanışıklığım var gerçekten işini düzgün yapan üstadlardandır benim için. Havas konusunda tek geçerim gerçekten ilim irfan sahibi birisidir. Bana teyzemin gelinine halamın oğluna ve çevremde yakın bildiğim bir çok insana yardımcı oldu ve başarısı kesinlikle tartışılmaz. Ben çok sıkıntılar çektim zamanında başıma bir çok kötü olaylar geldi. İşlerim kötüleşti kazancım düştü daha sayılacak bir çok şey var anlatmaya kalksam roman olur. Demem o ki lafı fazla uzatmadan burak hocam bana vefk tılsımı hazırladı ve sıkıntım çok kısa sürede bitti iş böyle olunca bende güvenerek tüm çevreme akrabalarıma bile önerdim yönlendirdim. Allah eline koluna zeval vermesin. Telf: 05533718994

  2. ve bana dusman gibi davraniyor du yani anlayamadım kimileri diyorki baska bir kadin bulmush belki ama beni cok severdi oyle bish yapmaz derdim cocuk gibi davranioyrdu bensiz duramuyordu ben tanış olmuşum burax hoca ile ama smdi bam baska bir adam sanki haline geri döner çok rahat olduk ikimizde sagol ederim . sevenleri kavuşturanda sevabı büyüktür iyi künler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir