Aşık Olunca Evlilik Beni Buldu

Genç ve güzel bir kadındım fakat hayatıma girip çıkan erkeklere karşı bir türlü ciddi düşünemiyor ve kısa zamanda kestirip atıyordum. Artık etrafımda ki herkes bana bu soruyu yöneltiyor yaşımın geçtiğini düşünüyorlardı annem ile bir karar alarak hocaya gitmeye kadar verdik evlilik büyüsü için danışacaktık.
Hayatım Hızla Değişti
Heyecan doluydum sanki kısa bir zaman içinde her şey değişecekti bunu hissediyordum 0532 367 13 25 numaralı telefonu arayıp bir randevu aldık baştan da neler istediğimizi belirttik hocamızın yanında soluğu aldığımız da halimizden anladı ve gayet profesyonel bir yaklaşım ile bana evlilik büyüsü yaptı. Artık zamana bırakmış talibimin beni bulmasını bekliyor normal yaşantıma da devam ediyordum ta ki bir akşam arkadaş ortamında yakışıklı ve zengin bir adama rastlayana kadar.
Şimdi Evli ve Çok Mutluyum
Öyle her zaman ki bir bakış değildi ona olanlar kalbim hızla çarpıyordu heyecanımdan içim içime sığmadı. Tanıştıktan kısa bir süre sonra işi hemen ciddiyete bindirmeye karar verdik onun eşi olmak için can atıyordum çok mutluyduk. Hocamın yaptığı evlilik büyüsü tuttuğunu gördüm ve hayatım boyunca duacısı olup iyi ki diyeceğim. Bana kalsa ömür boyu bekar ve mutsuz biri olarak evde oturup koca beklerdim. Kıskanılan bir evliliğe sahibim mutsuz olduğunu duyduğum her arkadaşıma da hocamızı tavsiye ediyorum.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir