Aşk büyüsü nasıl yapılır

Sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını istiyorsunuz kişi size yüz vermiyorsa yapacağınız etkili bir büyüdür.
Bu büyüyü yaparken tek olmalısınız öncelikle bir büyük kartonu daire şeklinde kesiniz sonra dairenin orta kısmına büyük harfle sevdiğinizin adını yazın etrafını da tam çevreleyecek şekilde kendi isminizi yazın daha sonra arka tarafına da kuduriye suresini yazınız daha sonra dörde katlayın bu kağıdı ve su içinde dört gün bekletin sonra toprağa dökün kağıdı yakın kişi size aşkla döner.

Büyü Yapmak İstiyorum
5 yorum “Aşk büyüsü nasıl yapılır
  1. Ben eşimi kendime bağlamak için celb yaptırdım burak hocaya 30. günündeyim ve şuan eşimle aram çok iyi bana karşı tavırları da eskisi gibi değil çok iyi davranıyo ama bırakmamak gerekiyomuş 90. güne tamamlamayı bekliyorum . Çok şükür şuan halimizden çok memnunuz. Burak hocamdan Allah razı olsun hep cevap veriyor aradığımda açıyorum iyi ki tanıdım ve çalıştım zaten rusatlı bir medyum 2008 den beri benim için en önemli nokta da buydu zaten güvenerek şüphe etmeden başladım çalışmaya bu şekilde.

  2. Sevgilim sürekli başka kadınlarla konuşuyordu her seferinde yakalıyorum özür diliyor tekrar affediyorum çünkü onu çok seviyorum artık napıcağımı şaşırdım derken Allah burak hocamı karşıma çıkardı kuantum celbi harmura celbi çalışması yaptırdım şimdi herşey tam istediğim gibi okumaları zaten burak hocam yapıyor çok etkili süper sonuç kesinlikle tavsiye ederimmm

  3. Selamün aleyküm arkadaşlar ben yaptırdım burak hocamıza elime daha yeni geçti ama tutacağına inanıyorum çünkü daha önce hocamıza bereket için kısmet açma celbi yaptırmıştım ve tuttu çok şükür ona güvenerek yaptırdım aten o yüzden bende güvende sıkıntı yok burak hoca uzakta olanlara kargo şeklinde yardımcı oluyor işinin üstadı iyi bir medyumdur tavsiye ediyorum pişman olmazsınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir