Aşk büyüsü tarotla yapılan

Bu büyüyü ruh ikizinizi cezbetmekiçin;genellikle hayatınızda daha çok sevgiyi cezbetmek için,bir ilişkide problem yaşadığınızda doğru karar vermek için;partnerinizin sadakatini sağlamak için niyet edebilirsiniz..

MALZEMELER

– Altın renkli sunak kumaşı
-Altın renkli mum
-Gül özyağı
-Aşıklar kartı
-Yeşil mum
-İki kırmızı ip

Altın renkli muma yağ sürerek sunağın ortasına yerleştirin ve yakın.Mum,içinizdeki altın karizmayı temsil ediyor ve bu bbüyü ile ruh ikizinizin farkına varacaksınız.Aşıklar kartını,dikey olarak muma dayayın,yeşil muma da yağ sürün ve yakın.Mumu,gözlerinizin hizasında tutun.Gözlerinizi kapatın ve bir sevgilide olmasını istediğiniz bütün özellikleri hayal edin.Yeşil mumu birbirine değecek şekilde altın mumun yanına bırakın ve şu sözleri söyleyin:

“Ben burada aşıkların gücünü çağırıyorum.Bu noktada hayatımda varolsunlar.En büyük melek Gabrielin adına,ilişkilerimin seçiminde bana yardım etsinler ve benim hayatım aşkla dolsun.”

İki ipi birbirine bağlayın.Kendinizin başka bir kişiyle bağlandığınızı ve yıldız seviyesinde olduğunuzu hayal edin.Birbirinizle tanıştığınızı,çeşitli durumlarda bulunduğunuzu,mesela yürüyüş yaptığınızı,yüzmeye gittiğinizi,yemeğe çıktığınızı vb.. hayal edin.İmajlar,düşünebildiğiniz kadar büyük ve canlı olsun.Ve mumlar yanarken diğer insanı partner olarak yanınızda görmeye devam edin.Bağlanan ipi,muska olarak güvenli bir yerde saklayın.

Büyü Yapmak İstiyorum
1 yorum “Aşk büyüsü tarotla yapılan
  1. Ben Burak hocayla celb çalışmasında bulundum. Eskiden sözlü olduğum kişi 36. Gun bana mesaj atti ruyasinda beni görmüş. Merak etmis. Konuştuk acayip pişmandı. Sonra buluştuk pişman olduğunu söyledi. Şimdi aramız öyle iyiki Allah nazarlardan korusun çok memnunum teşekkürler. 05533718994

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir