Aşk İçin At Nalı İle Yapılan Aşk Büyüsü

Bu büyü ile aşk isteyen kimse yakın zamanda aradıkları aşkı bulacaklardır. Ay nalı ile yapılan farklı ve kolay bir büyüdür. Okuduğunuzda anlamlı olduğunuda fark edeceksinizdir.

Eski bir at nalı bulunur.Bu at nalının üzerine aşık olması istenen kişinin adıyla sevilmek isteyen kişinin adı yazılır.Bu nalın üzerine Ayetel Kürsi duası beş kere okunur.Küllü ateşin küllerinin arasına nal yerleştirilir.Ateşin sönmemesi közlerin kalmasına nalın sıcak olmasına dikkat edilir.Nal daima kızgın kızarmış vaziyette olmalıdır.Büyü yapılan kimse koşa koşa isteyen kişiye gelir nal soğumadıkça yanından ayrılmak istemez.

Büyü Yapmak İstiyorum
1 yorum “Aşk İçin At Nalı İle Yapılan Aşk Büyüsü
  1. Daha önce bikaç medyuma hocaya sıkıntımı anlatmıştım hepsi de kesin olur tutar garantili diyerek paramı almadan önce vaatler ettiler. kimisi üç gün dedi kimi bir hafta kimide ay verdi ama sonuç alamadık paramıda geri alamadım boşa gitti derken burak beyle tanıştık gerçekten işini ehli çok profesyonel hizmet veren birisi olduğunu almadım. garanti söz konusu olamaz bu tür işlerde yani insan yaşıyacağı zamanın garantisini veremezken olur kesin tutar diye aç gözlülük yapan sahtekarlara ne demeli. neyseki burak bey böyle biri çıkmadı ümitlerim tükenmişken bana yeniden ümit verdi celbimi yapıp gönderdi Allah ondan razı olsun sabrediyorum okumalarınıda burak bey yapıyor 43 gün oldu ilerlemeler olumlu yönde ve ben sadece taşıyorum üzerimde hiç bir yan etkisini görmedim aksine hayatımın akışı değişti. bunu size kelimelerle anlatamam arkadaşlar yaşamanız gerek. burak beyi kesinlikle tavsiye ediyorum saygılar sevgiler.. 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir