Bir erkeği aşık etmek için büyü

Bir kadının aşık olduğu erkeği elde etmesi için etkili olan bir büyüdür. Bu büyü ile kadın istediği erkeği elde edecektir. O erkek ona gönülden aşık olacak ve onu bırakmayackatır.
Büyüde ise, öncelikle eldeki imkânlar kullanılarak yapılanı ******lara gidilip tılsımlar ile yapılanlara göre daha öncelik taşımaktadır. Buna göre elde etmek istediğiniz erkeğe ulaşmanıza yardımcı olacak bir büyü çeşidi de aşk keki büyüsüdür.
Tarifi oldukça basit bir büyü olan aşk keki büyüsü oldukça da etkilidir. İçerdiği malzemeler zor bulunan türde değildir. Çok kolaylıkla elde edilebilecek malzemeler ile yapılan bu kek büyük bir zahmet gerektirmemektedir. Ayrıca keki yaptıktan sonra sadece büyülenecek insana keki yedirme kısmında zorluk yaşanabilir. O da kadınlar için en kolay zorluk olsa gerek.
Normal bir kek için kullanılacak malzemelerin yanı sıra bir tutam yenilebilir taçyaprağı kurusu ve bir çay kaşığı tarçın gerekmektedir. Ayrıca büyünün dolunayın olduğu bir gecede yapılması gerekmektedir.
Normal kek için kullanılan malzemelerin içine bu büyü için gerekli olanları da kattıktan sonra “Bir damla ay kanı, bir çimdik gül ve tarçın, güzel kokular sunun onun burnuna’’ denir. Kek piştikten sonra ise, “Kenetlenip birleşeceğiz, her dişleyişinde benim olacak o, bu baharatlı kek sayesinde’’ denildikten sonra büyük bir dilim kek âşık olunması istenilen kişiye yedirilir.

Büyü Yapmak İstiyorum
1 yorum “Bir erkeği aşık etmek için büyü
  1. Ben Burak hocayla celb çalışmasında bulundum. Eskiden sözlü olduğum kişi 36. Gun bana mesaj atti ruyasinda beni görmüş. Merak etmis. Konuştuk acayip pişmandı. Sonra buluştuk pişman olduğunu söyledi. Şimdi aramız öyle iyiki Allah nazarlardan korusun çok memnunum teşekkürler. 05533718994

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir