Çocukluğumun Geçtiği Kadına Geleceğimi Vermek İstiyordum

Çocukluğumuzdan beri arkadaş olduğum kıza ilerleyen zamanlarda ergenlik döneminde de diyebilirim âşık olmaya ve farklı gözle bakmaya başlamıştım. Ailelerimiz tanışıyor ve çok da iyi anlaşıyorlardı ona olan bakışlarımdan nasıl bir anlam çıkardığının farkında değildim. Askere gidip geldikten sonra en yakın arkadaşıma durumu anlattım biz erkekler pek bu işten anlamadığımız için onun kız arkadaşı yardımcı oldu ve mumla yapılan aşk büyüsü söyledi.
Sihirli Bir Dokunuş ve Mutlu Sona Bir Adım
Bunu duyduktan sonra tüm dengeler değişti hemen hoca arayışına girerek Medyum Olcay rast geldik bize her şeyi anlattıktan sonra gerekli olan malzeme ve ekipmanlarla mumla yapılan aşk büyüsü yaptı. Bana yavaşça o da âşık olacak böylelikle yıllar süren arkadaşlığımızın da arkasına sığınmayacaktı tek başıma açıklamaktan hep korkmuştum.
Yıldırım Nikâhı Kıyacağız
Bunu yaptıktan sonra hareketleri bir süre aynıydı ve başaramadım diye çok korktum tam pes edeceğim bir akşam yakınlaşmasıyla neye uğradığımı şaşırdım. Elimi tuttuğu an gelecek olan cümleleri hissettim aslında karşılığını da hiç vakit kaybetmeden verdim ailelerimiz duyunca çok sevindiler. Onca seneyi neden boşa geçirdiğimizi hala düşünüyoruz keşke hocama daha erken ulaşsaydım ve mumla yapılan aşk büyüsü daha evvelden deneseydik. Yine de sonunda kavuşmak olmak çok güzel sizleri de aydınlatmak deneyimleri paylaşmak istedim dilerseniz 0532 367 13 25 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir