Çocukluk Aşkımı Unutamıyordum ve Eşim Olsun İstiyordum

Lise yıllarından beri unutamadığım aşkımı kendime bağlamayı ve onunla bir ömür geçirmeyi çok istiyordum. Ne yaptımsa beni fark etmesini sağlayamadım ve sadece onda takılı kaldığım için başkasına yar olamadım. Ya ömür boyu bekar kalacaktım ya da onu kendime alacaktım başka çaresi yoktu artık takıntı haline getirmiştim.
Bana Ondan Başkası Haramdı
Yakın arkadaşım bu kadar üzülmeme daha fazla dayanamamış ve bana hocamızı bulmuştu 0532 367 13 25 numaralı telefonu aradığımda hocamı fotoğrafla aşk büyüsü yapılacağını söyledi. Vakit kaybetmeden randevumu aldım ve gelip çattığı gün hocamın kapısına dayandım kısa bir görüşme ardından bana öyle teselliler verdi ki inandım zaten inanmakta zorundaydım çıkar yol kalmamıştı. Yapılanları tek tek anlattıktan sonra fotoğrafla aşk büyüsü hazır olduğunu söyledi bundan sonra sosyal medya hesabıma bolca fotoğraflarımı atmam konusunda da uyardı.
Sabrettim ve Sonunda Kavuştum Çok Mutluyum
Zaten tüm sayfalarımda olduğu için neresi olursa olsun boy boy resimler atıyor en seksi ve çekici hallerimle kendimi sergiliyordum. Bir ay geçmeden mesajıyla yerimden sıçradım benimle alttan alttan yakınlaşmaya çalışıyordu azıcık ağırdan alarak konuşmaya başladım ve sonrasında görüştük. Şimdi fotoğrafla aşk büyüsü etkisiyle nişanlıyız ve evlilik hazırlığı yapıyoruz hayatımı değiştiren hocama buradan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum hayallerimi gerçekleştirdiği ve beni sevdiğime kavuşturdu.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir