Düşmanı kendinizden uzaklaştırmak için etkili bir büyü

Bu büyü ile bir düşmanınızı kendinizden uzak edecek ve onu tutsak edeceksinizdir. Tam olarak nasıl yapacağınızı ve nasıl olduğunu sizlere aşağıda ayrıntılı olarak anlatılmıştır.
Bir din dusmanina zalime,fasige,zindan gondermek ve onu kac yil istesez haps edebilmek icin.hicri ayin sonuncu gunu gun batarken 313 kere ya cebbar.uc kez yasin suresinin 8-9ayetler oku.1kez kiyamet suresi 1kez nebee suresi oku sonra zindan etmek emri kac yil kac ay vermek istiyorsaniz.emir veriyorsunuz zindan azimeti sudur azemtu aleyke ya huddamu ….azimet haksizlara yapa bilecekleri icin yazamadim…filan ibni filana 12yi l12ay 12gun.12saat 12 dakka 12saniye heps verdim.es seeh 3 el ecel 3 elvahen 3.seklinde oku allah korusun bunu kime yapacaksa.ol kimse icin allahtan baska kurtaracak kimse bulamaz bunu tecrubeden sadece 2kez yapmis kitap yazari, cok guclu bir cin tayfa arasinda bile korkutmali.bir zindandir diye korkuyormus.bunu kime yapacaksa 12yil yasar.sonra helak olurmus.ama bu 12yil rahat yasayamazmis bir zalimin bedende12bin cin nasil sigar?allah korusun sohbet uzun.ben muhtasar kildim.ben kitaptakilardan bazilarin bu guzel sitede az olsada bilgi vermek istedim.allahu tealaya emanet olunuz.allah bizleri boyle seylerden korusun.amin.

Büyü Yapmak İstiyorum
1 yorum “Düşmanı kendinizden uzaklaştırmak için etkili bir büyü
  1. Bende evli bir erkekle beraberdim aşık olmuştum o yüzden de evli olmasını göz ardı etmiştim ama şimdi aklım başıma geldi ayrılmak istiyordum ama o buna izin vermiyodu kendimden soğutmak için celb yaptırdım burak beyin yaptığı celb hemen işe yaradı etki göstermeye başladı ve etkilerini aldım çok iyidir tavsiye ediyorum. Burak hoca konyada çok iyi bir dürüst medyumdur. Telefonu budur: 05533718994

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir