En Sevdiğim Arkadaşıma Bu iyiliği Yapmam Gerekiyordu

Zamanında bana çok iyiliği dokunmuş bir dostum vardı zor günlerimde hep destek olmuş eksikliğini göstermemişti. Öylesine acınacak haldeydi ki sevdiği adama kavuşamıyor başkası ile evli olmasını uzaktan gözyaşlarıyla izliyordu ona bir söz verdim ve kaşık büyüsü nedir konusunu araştıracağımı söyledim.
İnat Ettim ve Umutla Bekledim
Hocamıza rastladığım da sanal ortamda 0532 367 13 25 numaralı telefonu gördüm iyice araştırmalar ve kafamda kendimce planlar yaptım. Bunları bir bilen gibi Olcay hocama danışacak ve yönlendirme alacaktım bir yola baş koydum ve geri dönüşü de asla yoktu. Yeniden bir de Medyum hocama kaşık büyüsü nedir sorusunu yönelttim ve ondan da dinledikten sonra kesin kararımı alarak yakın arkadaşımın sevdiği adama yapılmasına karar verdik. Karısından zamanla soğuyacak ve arkadaşımın kendini göstermesiyle yeniden hatırlamasını sağlayacaktı.
Planlarım Mantıklı Olunca Tıkır Tıkır İşledi
Her şey planladığımız gibi ilerliyordu karısından mutluluğu göremeyince dostuma yakınlaşıyor her gün mutlaka konuşuyorlardı. Çok geçmeden de iyice etkisini göstermeye başlayan büyü onları boşatmaya yetmişti aslında o da pişmandı ve defalarca özür dileyerek de kendini affettirmeyi başardı. Şimdi düğün hazırlığına başlıyorlar ve bende yanlarında aşklarının mimarı olarak yerimi alıyorum ama hocamızın da yaptığı ve benimde çok araştırdığım kaşık büyüsü nedir olmasa işin içinden çıkamayacağımı biliyorum bence sizler de denemelisiniz.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir