Erkeğin Gerdekte Başarılı Olması İçin Büyü

Bir erkeğin gerdekte başarılı olması için özel dualar yapılır, muskalar düzenlenir. Erkek, evlenmeden birkaç gün önce, cinciye gider, durumunu anlatır, güveninin, gücünün artması için gereken işlemin yapılmasını diler.
Cinci, ilkin, erkeğin, sonra, adını öğrendiği yüzünü görmediği kızın yıldızına, burcuna bakar, cinleri yardıma çağırır, kötülük cinlerinin düğün evinin çevresine sokulmamasını cinlerden ister. Bunun için bir avuç ince tuz alır, bir ‘’Yasin-i Şerif’’ okuyup tuza üfler. Erkek, tuzu, gece yatsıdan sonra, evin çevresinde bir çizgi çizercesine fırdolayı serper. Ertesi gece yeniden cinciye gider.
Cinci, erkeği odaya alır, yüzünü kıbleye döndürür, başından aşağı yedi damla okunmuş su damlatır. Suyu damlatırken Kur’andan iki küçük sure okur. Sonra, erkeğin gerdekte başarılı olması için, üzerinde kırk bir ‘’mim’’, kırk bir ‘’cim’’, kırk bir ‘’nun’’, yedi ‘’ayn’’, üç ‘’elif’’ yazılı bir muska düzenler, üç kat muşambaya sarar, erkeğin beline, içten, bağlar.
Bu işler gerdekten birkaç gün önce yapılır. Gerdekten bir gün önce de, erkek, cinciye gider, yeniden okunur. Cinci erkeği gene kıbleye döndürür; ağzına üç okunmuş arpa tanesi atar, yutturur, sonra şu sureyi okur üfler:
‘’Kötülüklerden bir teki bile Tanrının izni olmadan gelmez insana. Tanrı kendisine inanmış kimsenin yüreğine açıklık verir. Tanrı her şeyi gereğince bilir. Tanrıya uyun, peygamberlerine uyun, onlardan yüz çevirecek olursanız peygamberimize apaçık bir bildiri gelir. Tanrıdan başka Tanrı yoktur, yalnız tanrıya güvensin inanlar. Ey inananlar, eşlerinizden çocuklarınızdan size düşman olanlar vardır, onlardan sakının. Onları bağışlar, suçlarına göz yumarsanız Tanrıda suçları örter, bunu bilin, o acıyıp bağışlayandır.’’ (Et-Tegabun, 11-14)

Büyü Yapmak İstiyorum
1 yorum “Erkeğin Gerdekte Başarılı Olması İçin Büyü
  1. Arkedaslar ben 43 yasinda bir erkeim bogune kadar hiç evlenmedim kısmet olmadıydı kimse denk gelmeyordu Burak hocanın gısmet açma evlilik fekfini uyguladık hergün dualarımı okuyor bel seviyesin taşıyorum bogun 25. Gunumde çok şükür anam hayırlı habeı verdı hocama soz verdım tutarsa yorum yazacam dıye hocam teşekkür ediyorum sana Allah senden razı olsun işallah devı gelince tekrar yazacam saygılar hürmetlerimi sunarım herkeze darısı olmayanların başına

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir