Eşim Beni Sevmiyordu

Bundan 4 sene önce görücü usulü bir evlilik yaptım. Ne ben eşimi tanıyordum, ne de eşim beni tanıyordu. Birbirimizi nişanlanana kadar bir kez bile görmemiştik. Nişanlılığımız da zaten toplasanız bir ay bile sürmemişti ve biz böyle apar topar, hiçbir şey anlamadan evlendik. Haliyle iki yabancı gibiydik. Ortada hiçbir duygu yoktu. Ben biraz yanaşmaya çalışıyordum ama onun böyle bir niyeti de yoktu. Beni sevmediğini anlamam çok uzun sürmedi. Tabi ki artık evlenmiştik ve bunun geri dönüşü de yoktu. Yan öyle ya da böyle bu beraberlik sürecekti. Eşimin beni sevmesi lazımdı.

Beni Sevmesini Sağladı

Eşimin beni nasıl seveceğini ve nasıl daha iyi bir evlilik yaşayabileceğimizi düşünürken, bir akrabamız bana medyum Burak beyin yardım edebileceğini, istersem onunla görüşmeye gidebileceğimizi söyledi. Kendisini 0553 371 89 94’ten aradım ve hemen görüşmeye gittik. Bana sevgi büyüsü yaparak eşimin duygularının kabaracağını söyledi. Gerçekten de ne dediyse hepsi bir bir çıktı. İlk başta çok büyük umutlara kapılmamıştım ama günler geçtikçe değişimi kendi gözlerimle gördüm ve daha çok inandım.

Artık Birbirimizi Çok Seviyoruz

Medyum Burak sayesinde şu an eşimle birbirimizi çok seviyoruz. Bir büyünün bu kadar işe yarayacağını bilmiyordum ama gerçekten de bu anlamda çok mutluyum. Evliliğim artık çok güzel bir hal aldı. Sürekli birbirimizin gözlerinin içine bakıyoruz ve her konuda çok iyi ablaşabiliyoruz.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir