Eski Karım Bana Geri Döndü

Kırk yaşında bir erkeğim, iki çocuk babasıyım. 18 senelik evliyim ve eşimle geçen sene boşandık. Aslında evin içinde çok büyük problemlerimiz yoktu ama o her şeyi bahane ediyordu. Sonunda da baklayı ağzından çıkardı ve beni sevmediğini, artık ayrılmak istediğini söyledi. Tüm akrabalarımız araya girdi ama o kimseyi dinlemedi ve benden ayrıldı. Çocuklar arada onunla, arada benimle kalıyorlar ama ben gerçekten çok mutsuzdum. Onu sevdiğim için kaybetmek ağır gelmişti. Bana yeniden eskisi gibi aşık olabilir miydi diye düşünürken bir yazıda eski karıyı aşık etme vekfi diye bir başlık gördüm. Okuyunca eski eşime bunu uygulamak doğru olabilir dedim içimden.

Medyum Burak Bey Eski Eşimi Bana Kazandırdı

Bu yazı hayatımı değiştirdi ama asıl değişiklik aslında medyum Burak beyle görüşünce oldu. Kendisi bana bu büyüyü yapmasaydı belki hala ayrıydık. Çok etkili bir büyü olduğunu ve benim gibi pek çok erkeğin de bu büyüden yararlandığını o zaman öğrendim. Allahtan doğru ellere düştüm de herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Yeniden Nikah Kıydık

Eski eşim kendi kendine bana döndü. Yani arayıp pişman olduğunu, aslında beni çok sevdiğini, aşık olduğunu ama bir boşluk yaşadığını bu yüzden de ayrıldığını söyledi. Tabi ki bunlar çok hızlı oldu. Onun bu dönüşü beni yeniden yaşama bağladı. Sizin de ihtiyacınız olursa 0553 371 89 94’ü arayın ve aynı büyüyü yaptırın.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir