Eski Sevgiliye Geri Getirme Büyüsü Yapmak

Üç gece yatsı namazını müteakip 41 defa aşağıdaki azimet okunur.Okuma Esnasında buhur olarak ak günlük ve kizbere yakılır.
Akşin-3 akşeluşin-3 eşnuşin erkeşlehın,Leşkeylehın,ecib ya eba nuhin ve tevekkel ve eclibu ileyye fülan binti fülan ev fülan ibni fülan zimetin sonunda geçen fülan bintü felan veya fülan ibni fülan yerine ailesini terk eden şahsın ismi zikir edin.Ve eclibu kelimesinden sonra ise mekanihi denilecektir.

Büyü Yapmak İstiyorum
4 yorum “Eski Sevgiliye Geri Getirme Büyüsü Yapmak
  1. Ben İyiki sizi bulmuşum hocam iyi ki de tanışmışız şuanda hiç kimse beni bu kadar mutlu edemezdi veli geri geldi hocam allah sizden razı olsun ne diyim çok mutluyum allah bin kere razı olsun burak hocamın celbleri çok etkiliarkadaşlar ve kısa zamanda etki ediyor benim oldu deneyin pişman olmayacaksınız unutmayın işlem adı harmura aşk celbidir

  2. Erzincan merkezden ben İMGE. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 09-02-2018 09:00:43

  3. Selamün aleyküm arkadaşlar ben yaptırdım burak hocamıza elime daha yeni geçti ama tutacağına inanıyorum çünkü daha önce hocamıza bereket için kısmet açma celbi yaptırmıştım ve tuttu çok şükür ona güvenerek yaptırdım aten o yüzden bende güvende sıkıntı yok burak hoca uzakta olanlara kargo şeklinde yardımcı oluyor işinin üstadı iyi bir medyumdur tavsiye ediyorum pişman olmazsınız..

  4. hocam size teşekkür ediyorum kızım cahilhane serserinin birine tutuldu daha 17 yasında en serserisi pislik bi insanın peşinden koşmaya çalıştı Yardımların için çok saol yazdığınız vekf sayesinde düzeldi Burak hocam ellerinden öperim saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir