Eşle sorunları çözmek için büyü

Dertlerinizden kurtulmak için etkili bir duadır. Bu dua ile Allah’ın izni ile olacak dertlerden uzak duracaksınızdır. Yüce Allah sizi daimi olarak korusun ve dertlerden uzak tutsun.

ve men yettekıllâhe yec’al lehu mahrecâ(mahrecen).Ve yerzukhu min haysu lâ yahtesib(yahtesibu), ve men yetevekkel alâllâhi fe huve hasbuh(hasbuhu),
manası; Her kim Allah’tan korkarsa,Allah,o kula bir çıkış kapısı açar ve ona hiç ummadığı bir yerden rızık verir.Her kim de Allah’a güvenirse,Allah o kuluna yeter… (talak 2-3)
Özel günlerde okunabilirmi tam bilemiyorum, Ne tür bir sıkıntı ve darlık olursa olsun, ondan bir çıkış-kurtuluş arayanın bu tabii dua halini bu ayetin zikri ile takviye edebilir… 1000, 3000 defa, hatta o sorun çözülene kadar devamlı zikri çekilir.
Peygamberimiz sav eğer ümmetim bu ayetle amel etseydi rızıkları ayaklarına gelirdi buyurmuştur

Büyü Yapmak İstiyorum
3 yorum “Eşle sorunları çözmek için büyü
  1. Selamün aleyküm arkadaşlar ben yaptırdım burak hocamıza elime daha yeni geçti ama tutacağına inanıyorum çünkü daha önce hocamıza bereket için kısmet açma celbi yaptırmıştım ve tuttu çok şükür ona güvenerek yaptırdım aten o yüzden bende güvende sıkıntı yok burak hoca uzakta olanlara kargo şeklinde yardımcı oluyor işinin üstadı iyi bir medyumdur tavsiye ediyorum pişman olmazsınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir