Evlilik Evlenme Büyüsü ve Büyüleri Nasıl Yapılır?

İnsanları sahip oldukları duygu ve düşünceler ile vardırlar. Hayatları boyunca bir takım duygu fırtınaları içine girerler ve aynı zamanda da bu duyguları zamanla artıp azalabilir. Aşk, sevgi, ihtiras, bağlılık gibi konular aslında tam da bu çerçevede değerlendirilebilir. Bundan dolayı sevda için de ayrı bir parantez açılmasında yarar vardır. Çiftlerin arasında engelleri aşan ve daha çok bağlılık ve aşk doğuran sevda derece olarak arttıkça çok güzel birliktelikler de doğabilir. Bu noktada insanların yıllar boyunca yaptırdıkları bir takım uygulamalar ve uyguladıkları teknikler hem aşkı, hem sevgiyi, hem de sevdayı perçinlemek üzerine olmuştur. İşte bu uygulamalardan olan sevda büyüsü de, büyü türleri içinde popüler bir nokta olarak kendini gösterir. Uzun yıllar boyunca denenmiş, başarı sağlanmış ve güzel sonuçlar alınmış olan sevda büyüsü ile başarılamayacak iş yoktur.
Pek çok kişinin yardımına başvurduğu büyü türleri arasında ciddi manada etkili sonuçları ile öne çıkan sevda büyüsü çiftleri birbirine daha çok bağlar. Üçüncü kişilerin başkaları için ya da doğrudan partnerlerin birbirleri için uygulatabildikleri bu büyü ile beraber birliktelikler de daha anlamlı bir hale gelir. En nihayetinde sevgi de saygı da bağlılık da artmaktadır. Bundan dolayı medyumlar da iyi niyetli büyülere güzellikle yaklaşarak kolayca işlerini yaparlar. Dualar ve niyet sözleri bu büyünün yapılması sırasında önem taşır.

Büyü Yapmak İstiyorum
1 yorum “Evlilik Evlenme Büyüsü ve Büyüleri Nasıl Yapılır?
  1. Selamün aleyküm Allah’ın rahmeti üzerinize olsun. Benim eşimle olan ilişkim bitme noktasına gelmişti. Halbuki birbirmizi çok sevip kaçarak evlenmeye aynı yastığa yola baş koyup sözler vermiştik. Fakat bu da Allah’tan gelen birşey bu hayatta insanın başına her an herşey gelebiliyor hemde hiç beklediğimiz bir anda. Benim mesela burak hocayı da bulup onunla çalışmam da kaderin bir parçasıdır. Öncelikler arkadaşlar burak hocam dualar üzerine çalışmalar yapıyor. Bunda inancım sonsuz. Bende bu sayede çalışmaya sorunlarımı çözmeye karar verdim. Burak hocamla celb işlemi yaptık harmura celbi. 14-15 günde haızrladı bana gönderdi bende taşımaya kullanmaya başladım. 26 günde eşim Allah’ın izniyle burak hocamın vesilesiyle döndü. Çok mutluyuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir