Gece Hayatı Sonumuz Olacaktı

Kocamın her gece eve geç geliyor olması ister istemez kafamda bazı soru işaretleri oluşturmaya başlamıştı. Henüz yeni evli olmamıza rağmen kocamın her gün benden adım adım uzaklaşıyor olması hem beni kahrediyor hem de evliliğimizi tehdit ediyordu. Ne yaptıysam olmadı. Mücadelelerimin hiç biri işe yaramıyordu. Eşim gün geçtikçe gece hayatına daha fazla saplandı. Bir gün teyzem aradı ve bana Medyum Olcay adında bir hoca tanıdığını, çok etkili büyüler yaptığını, yaptığı büyünün belirtileri hemen görüldüğünü söyleyip 0532 367 13 25 nolu bu telefonu verip aramamı tavsiye etti.
Keşke daha önce tanısaydım
O güne dek hiç büyüyle falan alakası olmayan biri olduğum için doğal olarak aramak istemedim ancak bir taraftan bir umut düşüncesi ile aramak isteğimi de bastıramadım. Derken teyzemin verdiği numarayı arayıp hocamıza ulaştım. O kadar heyecanlıydım ki hocamızın samimi konuşmaları sayesinde heyecanım geçti sanki kendisini uzun yıllar tanıyormuşum gibi bir sıcaklık hissederek sorunlarımdan bahsetmeye başladım. Yapacağı uygulamadan bahsetti. Daha o an inanmıştım bir şeylerin düzeleceğine çünkü hocamızın samimiyeti bunu hissetmeme neden oluyordu. Telefon görüşmesinden kısa süre sonra büyünün belirtileri ortaya çıkmaya başladığında bunun bir rüya ya da mucize olduğunu düşündüm.
Evliliğim kurtuldu
Hocamın sayesinde eşim artık eve geç gelmiyor, beni üzmüyor. Gece hayatını tamamen unuttu. Artık bütün olumsuzluklar geçmişte kaldı. Büyünün belirtileri dahi beni sevindirmeye yetmişti kaldı ki kocamın şuan bu kadar evine bağlı iyi bir koca olması karşısında dünyanın en mutlu kadını oldum.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir