Gelinimi İstemiyordum ve Oğlumu Elinden Almalıydım

Hiç istemediğim bir aşka kapılmış ve o kız sayesinde bizleri silmişti küçük oğlum henüz 23 yaşında olmasına rağmen evlilik meraklısı olup başını yakmıştı. Bir anne olarak her gün kahroluyordum çünkü gelinim oğlumu parmağında oynatıyor saf kalbini iyiliğini kullanıyordu bende yerimde çıldırıyordum. Bu hayat böyle elbette ki sürmezdi oğlumu kendine getirmenin bir yolu olmalıydı gerçek büyüler öğrendiğimde ümitlenmiştim.
Bir Annenin Feryadıydı
0532 367 13 25 nolu telefondan hocamı bulduktan sonra tüm derdimi anlattım dürüst olduğum için ben ona o da bana güvendi ve aldığımız karar doğrultusunda gerçek büyüler yapmaya karar verdik. Yavrumu o yalancı kadının elinden kurtaracaktım ve çok mutluydum hiçbir şey olmamış gibi yaşantıma devam ettim ama sabırla da bekledim.
Artık Yanı Başımda Ve Daha Mutlu
Aylar sonra oğlum yakınmaya başlamış karısını bana kötüler olmuştu gerçek yüzünü görmeye başladığı için çok mutluydum tabi bunu ona çok yansıtmıyordum. Teselli veriyor iyi davranıyordum tam kazanacakken yanlış cümlelerimle de kaybedemezdim gerçek büyüler çok geçmeden işe yaradı ve tamamen eşini kafasından da kalbinden silip attı. Tek bir söz dinlemedi ve boşandı kullanıldığını annesi sayesinde anlamış oldu bana ileride teşekkür edeceğini biliyordum. Böyle etki edeceğini bilsem daha önce hocamı bulurdum sizlerle bu yaşadığımı paylaşırken Medyum Olcay hocadan şaşmamanız gerektiğini de söylemek isterim.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir