Gönül Bir Kere Sevdiyse Vazgeçemiyor

Komşumuzun kızana deliler gibi âşıktım ama kardeş gibi de büyütüldüğümüz için bir türlü açılamıyordum. İkimizde serpilmiş üniversite hayatına atılmış ve hayatını garanti altına almaya çalışan bilinçli bireyler olmuştuk. Aslında zaman zaman bakışlarını fark ediyordum ama hiç konduramıyordum belki o da bana karşı öyleydi bilemiyorum zaten ikimizin de bir sevgilisi yoktu. Bizim için kuvvetli aşk büyüsü lazımdı ve bunu kafama iyice koymuştum artık onsuz olmak istemiyordum.
Aşk İçin Her Yol Mubahtır
İnanılmaz güzeldi ben yanında daha sönük kalıyordum gözü başkasını görmesin diye bir gece dayanamayacağımı fark ettim ve netten 0532 367 13 25 numaralı telefonunu bulduğum hocamı aradım. Bizim için kuvvetli aşk büyüsü yaptı artık ikimizde birbirimize karşı açılacak ve senelerdir içimizde saklı tuttuğumuz bu güzel duyguları dışarıya yansıtacaktık.
Ailelerimiz De Dahil Herkes Çok Mutlu
Bir gün beklemediğim zamanda gelen telefon üzerine beraber bir arkadaşının doğum günü partisine katılma teklifi aldım ilk adım ondan geldiyse sıra bendeydi. O gece kendimi iyice hazırladım ve içimde ne var ne yok her şeyi saydım ve bingo karşılığı tam da istediğim gibiydi o gün ve sonrasında ellerimiz bir daha hiç ayrılmadı. Herkesin kıskanarak baktığı bir aşkı yaşıyorduk kuvvetli aşk büyüsü sayesinde aradığımız aşkı bulmuştuk sizlerde destek almam gerekiyor diyorsanız hocamıza bu numaradan ulaşabilirsiniz.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir