Güzellik ile muhabbet başlatmak için büyü

Biri ile muhabbet etmek istiyor iseniz öncelik ile bu büyü ile güzel görünmeniz gerekir. En kısa zaman içerisinde yaptığınız güzellik büyüsü sayesinde o kişinin gözüne girecek ve muhabbet etmeye başlaycaksınızdır.

Bir kizin sevgilisine, bir kadinin kocasina güzellik muskasi yapmak için kullanilmamis bir el aynasinin üstüne güzel dörünmek isyetenin adi, is mürekkebi ya da toprak boyasi kullanilarak, tüy, kanat telegi ya da baska bir nesneyle yazilir, kurumadan silinir. Bu is yedi defa tekrarlanir. Aynanin ortasina bir damla mürekkep ya da toprak boyasi damlatilir. Damlatma sirasinda kizin ya da kadinin adi söylenip Vech-I ahsen ya Halik (Ey yaratici bu en güzel yüzdür) denir. Boya damlasi aynanin üzerinde kuruduktan sonra yetmis halakallah’I beser fi suretuilmelek (Tanri melek kiliginda insan yaratmistir), kirkbir kez masallahu subhanallah söylenir, aynaya üfürülür.

Ayna üç gece ay isigina birakilir, bu süre içinde yedi Elham, bir Duha suresi okunur. Üçüncü günün bitiminde ayna yazilir, üstüne aynanin büyüklügünde bir musamba yapistirilip büyüyü yaptiranin odasina asilir. Bu kisi her sabah kalktiginda aynaya bir kez bakar. Ayna kondugu yerde asili durdugu ve yapan aynaya baktigi sürece kacasina ya da sevgilisine güzel görünürmüs.

Bir erkek istedigi kiz ya da kadin için ayni özel büyüyü yaptirir. Önce kizin adi yazili bir kagidin üzerine üç sin, yetmis elif, üç lam Kur’an’dan küçük bir sure yazilir. Kagit ilik suyun içinde yikanir, ezilir toz gibi suya karistirilir. Su, mürekkebin çikardigi boya ile morarir. Bir cuma gecesi yatsidan önce bu su kizin kapisina serpilir, ancak suyun birazi saklanir. Birisi araciligiyla kizin basina damlatilir. Kirk gün içinde kizda erkege karsi bir yönelme baslarmis.

Büyü Yapmak İstiyorum
1 yorum “Güzellik ile muhabbet başlatmak için büyü
  1. İyi günler canlar benim kocam sürekli beni aldatıyordu dayak atıyordu boşanmak istiyorum ama buna da izin vermiyordu çok çaresiz kalmıştım napacağımı bilmiyordum sonra burak hocayı buldum bir arkadaşım daha önce burak hocayla çalışmış 40 yaşlarda bir muhterem gerçekten yaptığı harmura celbinden çok memnun kaldım benimde sıkıntımı çözmemde vesile oldu Allah onu ailesine çoluğu çocuğu varsa ona bağışlasın tuttuğu iyi olsun inşallah tavsiye ediyorum ünlü kaliyetili bir hocadır. Çok danışanı var zaten ulaşmak ta bir sorun meşgul oluyor telefonu yurt dışından bile gelenleri varmış vesile olan arkadaşım söylemişti Allah böyle medyum hocalardan razı olsun. Telefonunu paylaşmak istedim. 0 5 5 3 3 7 1 8 9 9 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir