Hayatımı Bir Erkeğe Adamaya Hazır Değildim

Ailemden korkuyordum babam biraz katıydı ve kardeşlerimle bana hep disiplin uygulardı annemde bu durum karşısında yapacak bir şeyi olmadığından hep ezik kalırdı. Henüz liseye gidiyordum başarılı da bir öğrenciydim fakat yaşadığımız küçük kasaba olduğundan beğenen görüşmek isteyen çok oluyordu. Tabi ben kimseyle muhatap olamadığım için sessiz kalıyor okuldan eve evden de okula gidip geliyordum. Eve görücüler gelmeye başlamıştı benim ise öyle bir niyetim asla yoktu okuyacaktım ve bu hayattan kendimi kurtaracaktım.
Tek Derdim Okul Okumaktı
Kısmet bağlama büyüsü araştırmaya başladım kendimce sorunları bu şekilde atlatacaktım öylesine sıkılmıştım ki zengin biri denk geldiği an babamın tamam demesinden korkuyordum. Kimseye belli etmeden o gün okula diye çıkarak bir telefon kulübesine 0532 367 13 25 numaralı telefondan hocamıza ulaştım bana kısmet bağlama büyüsü yapmasını istedim.
Kariyerimde Gayet Mutluyum
Neler olur süreç nasıl işler hiçbir fikrim yoktu tek düşündüğüm kariyer sahibi olmak istememdi ama bunu kime nasıl anlatacaktım. Sırayla eve gelenler kesilmeye başladı babam karar verecek derken artık herkes oğullarına göre başka kısmetler buluyor aileme de öylece kalmak düşüyordu. İçten içe öyle mutluydum ki gözüne batmamak için odamdan çıkmıyordum böylelikle güzel bir yerde üniversite kazandım kariyerimin sonuna kadar da kısmet bağlama büyüsü bozmayı düşünmüyorum. Hocamla iyi ki karşılaşmışım evlenme zamanı geldiğinde yeniden kapısını çalıp açtıracağım.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir