Her İnsan Sevdiğini Almalı

Ben onun için ne kadar yanıp tutuşsam da bana bakmayacağını gözünün yükseklerde olduğunu biliyordum. Mahallemizin en güzel kızıydı ama hep lüks araçlarda gezmek istiyor pahalı restoranlarda yemeklerini yiyordu kendileri zengin değildi ama yanında gezdikleri adamlar ona yeterince iyi bakıyorlardı. Arkadaş olduğumuz için konuşuyor vakit buldukça kapı önünde ayaküstü sohbet ediyorduk belki bakışlarımdan ve hareketlerimden âşık olduğumu anlıyordu. Yıllar böyle geçmemeliydi kendine âşık etme büyüsü olmalıydı ve bana tesir etmeliydi.
Bu Kız Benim Olmalıydı
Yanıma annemi de aldıktan sonra yollara koyulduk ve 0532 367 13 25 numaralı telefondan adresini öğrendiğimiz Olcay hocamızın kapısını çaldık. Daha önce böyle işler içerisine bulunmadığımız için tedirgindik ama öyle sıcakkanlı karşılandık ki kısa zaman içinde rahatlayıp durumu anlattık. Kendine âşık etme büyüsü aldıktan sonra kimseye bir şey belli etmeden beklemeye başladık.
Hayat Tersine Döndü
Her geçen gün suratında mutsuz bir ifade olan bu kızın yakın zamanda boşanacağını duydum dünyalar benim olmuştu yine de çok üstüne düşmedim ve ağırdan alarak sohbeti ilerlettim. Gençlik aşkım bana âşık olmaya başlamıştı hayat artık daha hızlı ilerliyor mutlulukla geçiyordu insanın sevdiği ile beraber olmasından güzel bir şey daha görmedim kendine âşık etme büyüsü ve hocamız hayatıma güzel dokunuşlarda bulundular sonsuz teşekkür ediyorum ve herkese de tavsiye ediyorum.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir