Herkes İkinci Baharı Hak Eder

Çok genç yaşta yanlış bir insana rastlamış hayatı ne yazık ki kötü tarafından tanımıştım mutsuz sürekli olarak ağlayan ve bir çare bulmak için insanlara yalvaran biriydim. Eşimi zaman zaman aldatıyor yine de hıncımı alamıyordum beni çok yıpratmıştı çok da uzatmadan ondan kurtulmanın yolunu buldum ve boşandık. Mutlu olmak istiyordum hayatı çok fazla kaçırmadan kötü günlerin inadına yaşamaya tutunmam gerekiyordu kısa çaplı araştırma sonra evlilik muskası olduğunu duydum.
İnatla Savaşıyordum
Artık öylesine hırslanmıştım ki eskisinden intikamımı alırken doğru biriyle de yeni hayatımda mutluluğu yakalamalıydım bekar durdukça alay konusu olduğumu düşünmesini istemiyordum ne kaybettiğini görmesi gerekiyordu. Hocamıza rastladıktan sonra ona 0532 367 13 25 nolu telefondan ulaştım ve evlilik muskası istediğimi söyledim. Yeni sevgiliyi bulmak çok zamanımı almamıştı ve kısa sürede herkese yayın yapar gibi ilan ediyor mutlu olduğumu duyuruyordum.
Hayat Bana Güldü
Kafama koyduğumu her zaman yapmışımdır fakat bu konuda o kadar ümitli değildim sanırım haklı olduğum için şans benden yana oldu ve Medyum hocam sayesinde evlilik muskası ile hayatıma girebilecek en mükemmel kişiyle tanıştım. Şimdi evliliğimde mutluluğum şöyle dursun eskisinin beni izlediğini ve bu hayatımı gördükçe imrendiğini, pişmanlığını biliyorum ya bana yetiyor. Herkes yaptıklarının cezasını elbette çekecekti ve iyi bir ders verdiğimi gördüğümden beri tamamen eşime odaklandım sizlere de hocamı tavsiye ederim.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir