Hissettiğim Aşka Karşı Koyamıyordum

Belki benim için olmayacak biriydi ama patronuma deliler gibi âşık olmuştum ve yeni boşandığı için ona yanaşamıyordum normal anlamda bile bir kızla yan yana gelmek istemiyordu. Güveni sarsılmış bir adamdı o karizmasına ve zenginliğine rağmen aldatılmıştı ve yaşça çok genç çıtır olduğum için beni zaten istemezdi. Ne yapsam diye yakın arkadaşıma durumu anlattığım da bana çok iyi bir hoca bildiğini ve mutlaka ona danışmam gerektiğini söyledi papaz büyüleri yapıyormuş.
Bana Güvenmesini Sağlamalıydım
Onu dinlediğimde 0532 367 13 25 numaralı telefonu çevirmiştim bile hocamızdan randevu aldım yakın tarihte de hemen görüşmeye gittim. Durumu iyice anladıktan sonra gerçekten de bana uygun olan papaz büyüleri yapmaya karar verdi ve hemen işleme koyuldu. Bende fırsattan istifade karşısına daha sık geçiyor ve beni fark etmesi için oldukça bakımlı bir şekilde işe gidiyordum.
Onunla Mutlu Olmayı Çok Arzuluyordum ve Başardım
Bir toplantı sonrası kazanılan dosya için beni yemeğe götürmek istediğini söylediğinde çok heyecanlandım neler olacağını hiç kestirememiştim fakat burada bana olan aşkından ve görüşmek istediğinden bahsetmişti. O an içimden hocama sonsuz teşekkürler yağdırıyor papaz büyüleri karşılıksız seven sevdiğini kendine aşık etmek isteyen herkese söyleyeceği düşünüyordum. Ben sonsuz bir güvenle inandım ve sizlere de tavsiyede bulunmak minnet borcumu da böylelikle ödemiş olmak istedim.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir