İmkansız Diye Bir Şey Yokmuş

Birini kendine aşık etmek istiyorsan denenmiş aşk büyüsü diye başlayan bir yazı okudum internette. O sıralarda da açıkçası birinden çok hoşlanıyor ama ona bir türlü açılamıyordum. Daha doğrusu onun bana bakma ihtimalini, beni sevme ihtimalini çok az görüyordum. Hem çok yakışıklı, hem çok zengin, hem de oldukça popüler biriydi. Peşinde o kadar güzel kız vardı ki bana bakmasını düşünemiyordum bile. İşte bu ruh hali içindeyken bu yazıya denk geldim. Belki ben de ona bu büyüyü yaptırırsam benimle ilgilenir diye düşündüm. Aşık olacağını çok da ihtimale katmamıştım.

Meğer Büyüler Doğruymuş

Bu denenmiş büyülerle ilgili yorumlarda medyum Burak ismi geçiyordu ve herkes bu insana teşekkür ediyordu. O kadar iyi yorumlar vardı ki, ben de başkasını tanımadığım için bir denemek amaçlı kendisine ait olan 0553 371 89 94’ü arayarak hemen görüştüm. Bana bu denenmiş aşk büyülerinden birini yaptı. Aradan yaklaşık 2 hafta geçtiğinde sevdiğim kişi beni aradı. Telefonumu bir arkadaşımdan almış ve benimle görüşmek istemişti. Önce inanamadım, sonra büyü aklıma geldi ve tuttuğunu anladım. O günden beri görüşüyoruz ve artık gayet iyi giden bir ilişkimiz var.

Aşkla Hayat Daha Güzel

Aşkla hayat çok güzel ama aşkınız karşılıklı olduğunda daha da güzel. Bu yakışıklı ve popüler kişinin bana aşık olabileceğine çok inanmıyordum ama oldu. Artık onun da beni çok sevdiğini her şekilde anlayabiliyorum.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir