İşimden Oldum

Çok iyi giden bir işim huzurlu bir hayatım varken, birden kendimi papaz büyüsü nedir diye sorgularken buldum. Bunun sebebi ise son derece başarılı ve kariyerimin zirvede olduğu bir dönemimde patronum tarafından hiçbir sebep yokken işten kovulmamdı. Damdan düşen kedi misali kendimi sokaklara atıyor bir türlü mantıklı bir açıklama bulamıyordum. Annem beni uyarana kadar aklımın ucuna bile gelmeyecek olan şey iş yerindeki en büyük rakibim bana bu kalleşliği yapmıştı ve işimden olmuştum.

İşime Geri Dönmeliydim
Derhal buna bir çare bulmalıyım derken annem kendinden son derece emin bir vaziyette 0532 367 13 25 numaralı telefonu arayarak Medyum Olcay ile görüşmem gerektiğini söyledi. Tabii ki sözünü dinledim ve hocamıza papaz büyüsü nedir sorusunu sorarak sözüme başladım. Tüm hayatımın altüst olduğunu anlattım. Beni dinledikten sonra bu konuda aydınlanmamı sağlayacak açıklamalar yaptı ve bana yapacağı uygulamalardan bahsetti. Kısa sürede işime döneceğimi de eklemeyi ihmal etmedi.

Hocamız Sayesinde Hayatım Yeniden Mükemmel
Uygulamadan hemen sonra şirketten arayarak büyük bir yanlışlık yaptıklarını ve beni tekrar aralarında görmekten mutluluk duyacaklarını söylediler. Kulaklarıma inanamıyordum hocamıza sorduğum papaz büyüsü nedir sorusundan sonra her şey bambaşka bir hal almıştı bile ve bu kadar hızlı ilerleyebileceğine ben bile inanmıyordum. Ama hala bir başkasının yaşamına iyi niyetiyle dokunan güzel kalpli insanlar varmış ve yaşıyormuş.

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir