İstemediğiniz sevgiliden kurtaran büyü

karışık ve zor ama çok etkili olan bu büyüyü yapmak için cuma günü idealdir
önce yeni maVi bir mum yakın.mavi iyileştirici renk.sonra küçük çıngırağıç3 kez çalın.
sonra beyaz bir kağıdın üstüne güneşi temsil eden 1 daire çizin,bir elmayı iyice sıkarak suyunun kağıdın üstüne damlamasını sağlayın.
elma suyu ile lekelenen kağıdı,ikiye katlayın ve sonra tekrar ikiye katlayın ve bunu yaparken eskiden paylaşılan aşkında bittiğini hayal edin.

bu kağıdı mum alevinde yakın kağıdın küllerini,beyaz bir fincan tabağına koyun.sonra işaret parmağınızı,tabağın içine batırın ve küller parmağınıza bulaşınca,alnınıza kurtumak istediğiniz sevgiliniizn,adının başharfini myazın.

kalan külleri…..eşit parçaya bölün……eşit miktardaki külün her birini,bit beyaz kağıt üstüne koyun ve kağıtları küllerin dökülmemesine dikakt ederk,zarf şeklinde katlayın.her zarfın üzerini,mavi mumla mühürleyerek kapatın.mühürlenen,eski sevgilinizi sevgiyle düşünün ve zarfları bahçenize yada bir yere gömün..

Büyü Yapmak İstiyorum
7 yorum “İstemediğiniz sevgiliden kurtaran büyü
  1. Muş merkezden ben BAYPARS. Merhabalar sayfa valla dikkat çekici, tebrikler 12-01-2018 06:14:17

  2. Daha önce bikaç medyuma hocaya sıkıntımı anlatmıştım hepsi de kesin olur tutar garantili diyerek paramı almadan önce vaatler ettiler. kimisi üç gün dedi kimi bir hafta kimide ay verdi ama sonuç alamadık paramıda geri alamadım boşa gitti derken burak beyle tanıştık gerçekten işini ehli çok profesyonel hizmet veren birisi olduğunu almadım. garanti söz konusu olamaz bu tür işlerde yani insan yaşıyacağı zamanın garantisini veremezken olur kesin tutar diye aç gözlülük yapan sahtekarlara ne demeli. neyseki burak bey böyle biri çıkmadı ümitlerim tükenmişken bana yeniden ümit verdi celbimi yapıp gönderdi Allah ondan razı olsun sabrediyorum okumalarınıda burak bey yapıyor 43 gün oldu ilerlemeler olumlu yönde ve ben sadece taşıyorum üzerimde hiç bir yan etkisini görmedim aksine hayatımın akışı değişti. bunu size kelimelerle anlatamam arkadaşlar yaşamanız gerek. burak beyi kesinlikle tavsiye ediyorum saygılar sevgiler.. 0553 371 89 94

  3. Medyum burak bey hocaya şükranlarımı sunarım eşimle aramızdakiş ciddi nedenler yüzünden ayrılmak istiyordum ama boşnamaya ikna edemedim ne yaptımsa olmamıştı burak hocam bana celp diye bişi yaptı biraz bende geç oldu ama neticeye bakmak lazım dileğim oldu önce soğudu benden ve bugün ayrıldk hocama sonsuz teşekkürler:)

  4. İyi günler canlar benim kocam sürekli beni aldatıyordu dayak atıyordu boşanmak istiyorum ama buna da izin vermiyordu çok çaresiz kalmıştım napacağımı bilmiyordum sonra burak hocayı buldum bir arkadaşım daha önce burak hocayla çalışmış 40 yaşlarda bir muhterem gerçekten yaptığı harmura celbinden çok memnun kaldım benimde sıkıntımı çözmemde vesile oldu Allah onu ailesine çoluğu çocuğu varsa ona bağışlasın tuttuğu iyi olsun inşallah tavsiye ediyorum ünlü kaliyetili bir hocadır. Çok danışanı var zaten ulaşmak ta bir sorun meşgul oluyor telefonu yurt dışından bile gelenleri varmış vesile olan arkadaşım söylemişti Allah böyle medyum hocalardan razı olsun. Telefonunu paylaşmak istedim. 0 5 5 3 3 7 1 8 9 9 4

  5. Selamün aleyküm arkadaşlar ben yaptırdım burak hocamıza elime daha yeni geçti ama tutacağına inanıyorum çünkü daha önce hocamıza bereket için kısmet açma celbi yaptırmıştım ve tuttu çok şükür ona güvenerek yaptırdım aten o yüzden bende güvende sıkıntı yok burak hoca uzakta olanlara kargo şeklinde yardımcı oluyor işinin üstadı iyi bir medyumdur tavsiye ediyorum pişman olmazsınız..

  6. Benim sevgilim bana çok ilgisiz çok soğuk davranıyor. Normalde yapısı sakin sessiz ancak bazen arkadaşlarıyla gülerken geçirdiği kadar benimle birlikte gülmüyor birazcıkta hödüklüğü var acaba bu hoca bize yardımcı olabilirmi? Yani sevgilimin bana birazda olsun ilgi duymasını istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir