İstemediğiniz sevgiliden kurtaran büyü

karışık ve zor ama çok etkili olan bu büyüyü yapmak için cuma günü idealdir
önce yeni maVi bir mum yakın.mavi iyileştirici renk.sonra küçük çıngırağıç3 kez çalın.
sonra beyaz bir kağıdın üstüne güneşi temsil eden 1 daire çizin,bir elmayı iyice sıkarak suyunun kağıdın üstüne damlamasını sağlayın.
elma suyu ile lekelenen kağıdı,ikiye katlayın ve sonra tekrar ikiye katlayın ve bunu yaparken eskiden paylaşılan aşkında bittiğini hayal edin.

bu kağıdı mum alevinde yakın kağıdın küllerini,beyaz bir fincan tabağına koyun.sonra işaret parmağınızı,tabağın içine batırın ve küller parmağınıza bulaşınca,alnınıza kurtumak istediğiniz sevgiliniizn,adının başharfini myazın.

kalan külleri…..eşit parçaya bölün……eşit miktardaki külün her birini,bit beyaz kağıt üstüne koyun ve kağıtları küllerin dökülmemesine dikakt ederk,zarf şeklinde katlayın.her zarfın üzerini,mavi mumla mühürleyerek kapatın.mühürlenen,eski sevgilinizi sevgiyle düşünün ve zarfları bahçenize yada bir yere gömün..

İstemediğiniz sevgiliden kurtaran büyü” için 3 yorum

  1. Muş merkezden ben BAYPARS. Merhabalar sayfa valla dikkat çekici, tebrikler 12-01-2018 06:14:17

  2. Selam daha önce biçok hocayla medyumla hepsiyle görüştüm sonuç hüsran hiç birisi bana yardımcı olamadı sonuç olarak anladımki param boşa gitmiş hep burak hocayı buldum internette baya meşhurmuş durumları anlattım fakat ne dediysem hocam bana işlem yapmıyor. olmaz kardeşim boşuna para harcama diyor. Bana daha önceden çok işlemler yapıldı vefk yaptırmıştım celbte yaptırdım olmadı neyse benide artık ikna etti. ben hocama teşekkür etmek istiyorum diğerleri gibi beni dolandırmadı paramı alıp olmadı da diyebilirdi ama en başından anlattı. Burak hocaya herkes güvenebilir paragöz biri asla değilmiş tanıdım. Yalan söylemiyor insanları kandırmıyor ümit vermiyor neyse onu diyor. Hocam saygılar. Belki hatırlamazsın ama ben istanhuldan hasan ali. Mail adresi yazayım: medyumburak@gmail.com

  3. Daha önce bikaç medyuma hocaya sıkıntımı anlatmıştım hepsi de kesin olur tutar garantili diyerek paramı almadan önce vaatler ettiler. kimisi üç gün dedi kimi bir hafta kimide ay verdi ama sonuç alamadık paramıda geri alamadım boşa gitti derken burak beyle tanıştık gerçekten işini ehli çok profesyonel hizmet veren birisi olduğunu almadım. garanti söz konusu olamaz bu tür işlerde yani insan yaşıyacağı zamanın garantisini veremezken olur kesin tutar diye aç gözlülük yapan sahtekarlara ne demeli. neyseki burak bey böyle biri çıkmadı ümitlerim tükenmişken bana yeniden ümit verdi celbimi yapıp gönderdi Allah ondan razı olsun sabrediyorum okumalarınıda burak bey yapıyor 43 gün oldu ilerlemeler olumlu yönde ve ben sadece taşıyorum üzerimde hiç bir yan etkisini görmedim aksine hayatımın akışı değişti. bunu size kelimelerle anlatamam arkadaşlar yaşamanız gerek. burak beyi kesinlikle tavsiye ediyorum saygılar sevgiler.. 0553 371 89 94

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir