İyi Kaynana Olmak Bir İşe Yaramıyordu

Gelinimi ilk gördüğüm günden beri çekemiyordum hep sinsilik düşünüyor beni oğlumun yanından uzaklaştırmak için elinden geleni yapıyordu. Tabi sevgili ve nişanlılık dönemleri bu kadar değildi fakat evlenince iyice avucunun içine almıştı oğlumu ve istediği gibi yönlendiriyordu. Ben artık tüm bu yaptıklarına karşılık vermek adına hareket geçmeli bir muska büyü yaptırmalıydım.
Niyetim Torunum ve Oğlumu Kurtarmaktı
Niyetim aslında tamamen onları ayırmak değildi hiçbir zaman da öyle olmadı oğlumu düşünüyordum torunum vardı ben özünde kötü bir kaynana değildim. Hocamızı bulduktan sonra ona da bu şekilde anlatınca ayırmak yerine gelinimin bizlere ve eşine çok iyi saygılı bir insan olmasını niyet ettim. Hep birlikte bir şey yapabilelim kavgasız gürültüsüz günler geçirelim istedim. Muska büyü yaptıktan çok kısa bir zaman içinde oğlum olmadığında bile bize gelmeler başlamıştı inanılmaz şaşırıyordum.
Birlik Olunca Hayat Çok Güzelmiş
Her geçen gün daha fazla vakit geçirdikçe değişimini gözlemliyordum oğlumun yüzü de daha fazla gülüyordu artık annesi ve eşi arasında kalmaktan yeterince sıkılmıştı. Muska büyü gelinimin değişmesiyle birlikte bize sıfırdan bir hayat sunmuş oldu böylelikle geç kaldığımız o anne kız ilişkisine de kavuşmuş olduk. 0532 367 13 25 numaralı telefondan sizlerde ulaşabilir ve en yakın tarihe bir randevu ayarlayabilirsiniz ben hocama kefilim ve sonuna kadar da arkasındayım.

Yazar: Büyü Yapmak İstiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir