Kardeşimin Hayatı Kararacaktı

Erkek kardeşim askerden dönünce bir kıza sevdalandı. Hissettiği aşk öyle böyle bir aşk değildi. Ailece sevdiği kızı istemiyorduk çünkü iyi bir kız değildi. Sürekli kavga ediyorlardı. Kızın gözünü resmen para bürümüştü. Kardeşimi ailece defalarca uyardık ama nafileydi her şey. Kör kütük âşıktı o kıza. Ne yaptıysak ayıramadık. Sonunda evlilik için tutturduğunda işin ciddiyetini fark edince hepimiz tutuştuk. Medyum Olcay ile daha önce en etkili muskalar ile ilgili görüşme yapan bir arkadaşım acilen hocayı aramamı tavsiye etti. Önce istemedim çünkü büyüye, muskaya inanan biri değildik ailece ancak o kadar çaresizdik ki başka seçeneğimiz olmadığını düşünüp şansımızı denemek istedik.
Arkadaşım önerdi
Hocamızla yaptığımız telefon görüşmesi o kadar tatlı ve içtendi ki hiç böyle tahmin etmediğimi itiraf etmeliyim. Kendisi bana en etkili muskalar hakkında çok derin bilgilerden bahsetti ve kardeşimin durumu için gerekli olan uygulamanın ne olduğunu söyleyip çalışmasına hemen başlayıp kısa sürede olumlu gelişmeler olacağını garanti etti. Aile olarak umutla her şeyin değişmesini bekledik. Kardeşimin kızdan soğuduğunu hatta ayrıldığını duymak bizi çok mutlu edecekti. Her günümüz bu olumlu gelişmeye şahit olma umuduyla geçer olmuştu.
Beklediğimizden daha kısa sürede gerçekleşti
Erkek kardeşimdeki değişimi fark ettiğimizde hepimiz içten içe havalara uçtuk. Melek yüzlü şeytan kızdan soğumuş, üstelik onun adının geçmesine dahi tahammülü kalmamıştı. En etkili muskalar nelerdir diye merak ediyorsanız bu konuda bilgi edinmek ve yaptırmak için 0532 367 13 25 nolu hattı arayıp hocamızla birebir konuşabilirsiniz.

Yazar: Büyü Yapmak İstiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir