Karımı Kendime Bağladım

Öncellikle bir erkek olarak bu satırları yazmak hiç de kolay olmadı bunu baştan söylemek isterim. Çünkü evli olup da karısının kendisini sevmediğini bilen bir erkeğin durumu hakikaten çok zor oluyor. Ben eşimle severek evlendim ama biliyordum ki o baştan beni beni çok sevmemişti. Bana bağlı değildir. Bunu hem davranışlarından, hem de sözlerinden rahatlıkla anlayabiliyordum. Aslında gururum çok kırılıyordu. Bazen başkalarına beni sevmediğini söylediğini bile duyuyordum. Ne yapacağımı bilemedim çünkü bu mevzuyu başkalarıyla paylaşmak benim için çok zordu. Bir gün internette bağlama için vefk büyüsü diye bir yazı okudum. Çok tesadüfi bir durumdu ve tam da benim ihtiyacım olan şeyleri anlatıyordu.

Karım Bana Bu Büyüyle Bağlandı

Karımı çok sevdiğim ve onun da beni sevmesini, bağlanmasını istediğim için bu büyüyü yaptırmaya karar verdim. O gün hemen medyum Burak beyi aradım. Kendisinin ismini de bu yazıda görmüştüm. Telefonda konuştuk ve görüşmek için hemen yanına gittim. Derdimi anlatırken çok heyecanlandım ve biraz da utandım ama beni çok rahatlattı. Bu büyüyü yaparak eşimin bana bağlanacağını söyledi ve dediği gibi de oldu.

Artık Mutlu Bir Erkeğim

Bir erkek olarak mutlu, aşk dolu bir evliliğin ne demek olduğunu daha yeni anlamaya başladım. Açıkçası medyum Burak beye gitmeseydim evliliğimiz bugüne kadar nasıl geldiyse öyle devam edecekti ama artık her şey değişti. İsteyenler için numarası: 0553 371 89 94

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir