Kaynana Büyüsü

Büyü kelimesi benim için her zaman çok ürkütücüydü ve hayatıma uzaktı. Fakat insanın bir şeyleri anlayabilmesi için kendi başına gelmesi gerekiyormuş. Bende bunu en acı şekilde tecrübe etmiş oldum. Kaynanam tarafından bana yapılan bu hainliği fark etmeseydim hem eşimi hem de çocuğumu kaybedecektim ve tüm hayatım bitecekti. Oğlunu her zaman benden kıskandığı için bunu yapmıştı ve sonunda evimizdeki huzuru kaçırmayı başarmıştı. Sakin, sessiz, centilmen kocam gitmiş yerine adeta bir canavar gelmişti.

Bardağı Taşıran Son Damla
Eşim çocuğumu benden almaya ve annesine götürmeye kalkışınca bu işi çözmem gerektiğini anladım. Bana yapılan bu büyü biran önce benden gitmeliydi ve ben ailemin dağılmasına müsaade etmemeliydim. Hocamızla tanışmak hayatımın dönüm noktası oldu. Kendisine 0532 367 13 25 numaralı telefondan ulaşarak bütün yaşananları anlattığımda beni huzura kavuşturacağını söyledi. Benim için bunu duymak dünyanın en güzel haberlerinden biriydi.

Hocamız Sayesinde Kaynanamın Bile İyi Bir İnsan Oldu
Çok kısa bir zamanda eşimin annesiyle arasında geçen tartışmalar sonucunda artık onunla görüşmeme kararı aldığını ve bize zarar verdiğini öğrendim. Üzerimden kaldırılan büyü sayesinde yuvamı kurtarmıştım ve biz artık eskisi gibi sıcacık bir aile olmaya devam edecektik. Bunu hocamız sayesinde başarmış olmak inanılmaz bir deneyimdi ve benim için çok daha fazlasını yaparak kaynanamı da normal bir insan haline getirerek düzeltti.  

Yazar: Büyü Yapmak İstiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir