Kaynanamın Evinden Ayrılma Büyüsü

Er-Rahim esmasını günde 258 kere zikreden kimse eşine sözünü geçirir. Yazılıp ağaç köküne dökülse meyvesi çok olur. Yazılıp suda imha ile bir kimseye içirilirse yazan zata müştak olur.

Aranan Büyüler:

Kaynanamın Evinden Ayrılma Büyüsü” için 3 yorum

  1. Selamün aleyküm Allah’ın rahmeti üzerinize olsun. Benim eşimle olan ilişkim bitme noktasına gelmişti. Halbuki birbirmizi çok sevip kaçarak evlenmeye aynı yastığa yola baş koyup sözler vermiştik. Fakat bu da Allah’tan gelen birşey bu hayatta insanın başına her an herşey gelebiliyor hemde hiç beklediğimiz bir anda. Benim mesela burak hocayı da bulup onunla çalışmam da kaderin bir parçasıdır. Öncelikler arkadaşlar burak hocam dualar üzerine çalışmalar yapıyor. Bunda inancım sonsuz. Bende bu sayede çalışmaya sorunlarımı çözmeye karar verdim. Burak hocamla celb işlemi yaptık harmura celbi. 14-15 günde haızrladı bana gönderdi bende taşımaya kullanmaya başladım. 26 günde eşim Allah’ın izniyle burak hocamın vesilesiyle döndü. Çok mutluyuz.

  2. Sayin burak hocam ben eşimle beraber mutluyum ama kayinvalidemin yanımda kalmasını istemiyorum lütfen bana yardımcı olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir