Kendim Ettim Kendim Buldum

Severek ve uzun yıllar konuşarak evlenmiştik fakat ben çocuklardan sonra kendimi biraz salmıştım o zamanlar fark edemiyordum tabi ama böylelikle eşimi de dış dünyaya yöneltmiş oldum. Kuzenleriyle her akşam iş çıkışı kahveye gidiyor eve çok geç geliyordu ne söylesem veya istesem kendin yap diyordu eskiden tek bir sözümle dünyayı yakacak o adam. Bir şey istemeye korkar olmuştum dışarıya ise ailecek asla çıkmıyorduk yanımızda hep ortamda takıldı adamlar ve eşleri olurdu baş başa bir yaşantımız neredeyse hiç yoktu. Kocayı kendine bağlamak için büyü yaptırmaktan başka çarem kalmamıştı ve hocamızı iyice araştırdıktan sonra buldum.
Evliliğimi Kurtarmaya Çok Az Kalmıştı
0532 367 13 25 numaraları telefondan ulaştım her derde devam olan Medyum hocamdan yardım istedim beni anladıktan ve hak verdikten sonra kocayı kendine bağlamak için büyü yaptı bundan sonrası için bende değişmeye başlamış kendine bakan zayıf ve makyajlı bir kadın haline gelmiştim.
Şimdi Liseli Âşıklar Gibiyiz
İlk etap da olmasa da zaman içinde beni fark etmeye başladı üstüme düşüyor en azından yatakta yanıma yaklaşıyordu güzelliğimin de farkındaydı ve iltifatlar yağdırıyordu. Biz böyle iyi oldukça her şey değişiyordu iyi anlamda kendimize geliyorduk hocamla kocayı kendine bağlamak için büyü yapmasaydık eğer neredeyse boşanmaya bile gidiyorduk hocama sonsuz teşekkürlerimi ediyorum ve herkesin gitmesini söylüyorum.

Yazar: Büyü Yapmak İstiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir