Kendime Güvenim Yoktu

Üniversiteye yeni başlamıştım ve ilk görüşte çok yakışıklı birine vurulduğum anda bütün yoğunluğum ona kaymıştı. Hiç ilişki yaşamamış olmamın bana verdiği ürkeklik ile hep erkeklerin beni beğenmediği düşüncesine kapılıyordum. Bu durumun içinden çıkmak için hep çareler arasam da bir türlü özgüvenli bir kız olamamıştım. Okuldan kısa sürede yakınlık kurduğum kız arkadaşıma bu konuyu anlatmaya karar verdim ve bana yardımcı olabileceğini düşündüm. Belki de basiretimin bağlı olduğunu ve büyü yapmak gerektiğini söyledi.

Hocamız Sayesinde Düzeldim
Bu fikre aklımı iyice kaptırmıştım ve ciddi ciddi düşünüyordum. Bana gerçekten büyü yapmak iyi gelebilirdi ve bunun için ne yapmam gerektiğini araştırdığım sırada 0532 367 13 25 numaralı telefondan hocamıza ulaştım. Ona tüm içtenliğimle kalbimi açtım çünkü kendisinin ne kadar güvenilir olduğunu hemen hissettim. Durumumu öğrenir öğrenmez bana çare olacağını söyledi ve elinden geleni yapacağına emin oldum.

Artık Çok Mutluyum
Üzerimde dolaşan kara bulutların büyü yapmak ile anında kaybolup gideceğini belirten hocamız verdiği sözü tutmuştu. Bana yaptığı uygulamanın ardından okuldaki en popüler kız haline gelmiştim ve bu olanlara ben bile inanamıyordum. Medyum Olcay adeta hayatıma sihirli bir değnek ile dokunmuştu ve artık benim kahramanımdı. İlk görüşte âşık olduğum o yakışıklı çocuktan da teklif aldıktan sonra ben artık dünyanın en mutlu kızıydım ve kendime olan güvenim sayesinde de bir o kadar güzel hissediyordum.

Yazar: Büyü Yapmak İstiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir