Kendini Başkasından Soğutmak İçin Büyü

Şai tulki cemia şehh Abdulkadiri Geylani
şeh Ahmedi Rufa-i
şeh Nakşibendi Kadissallahu sire okuduktan sonra şöyle dua edilir.

Rahman ve Rahim Olan Allahın Adıyla başlarım.
Ey Rabbim Zulmetmekten zulme uğramaktan cahillikte bulunmaktan yada herhangi bir cahilin tecavüzüne maruz kalmaktan sana sığınırım.
Rahman ve Rahim Olan Allahın Adıyla başlarım.
Günahtan dönüş ve ibadete yöneliş ancak Allah’ın gücü ve kuvveti ile olur.
Rahman ve Rahim Olan Allahın Adıyla başlarım.
Güvenmek sadece Allah’adır…

Büyü Yapmak İstiyorum
2 yorum “Kendini Başkasından Soğutmak İçin Büyü
  1. Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

  2. Arkedaslar ben 43 yasinda bir erkeim bogune kadar hiç evlenmedim kısmet olmadıydı kimse denk gelmeyordu Burak hocanın gısmet açma evlilik fekfini uyguladık hergün dualarımı okuyor bel seviyesin taşıyorum bogun 25. Gunumde çok şükür anam hayırlı habeı verdı hocama soz verdım tutarsa yorum yazacam dıye hocam teşekkür ediyorum sana Allah senden razı olsun işallah devı gelince tekrar yazacam saygılar hürmetlerimi sunarım herkeze darısı olmayanların başına

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir