Kendini sevdirmek için büyü

Bir kıza ya da erkeğin, sevgilisine güzel, cana yakın, sevimli görünmesi için özel bir muska düzenlenir, özel bir dua okunur. Bu dua, Kur’andan alınmış birkaç ayetle pekiştirilir. Gerçekte dua denince, Tanrıya yalvarırken okunan Kur’an ayetleri anlaşılır. Gerek duanın okunuşu, gerekse muskanın yazdırılması gizli olur. Cinci ile muskayı yaptırandan başkasının olayı bilmesi, istenen sonuca varmayı engeller.
Cinciye bir Cuma öğlesinde, namazdan sonra, gizlice gidilir, ya biraz tuz yada tohumluk arpa götürülür. Cinci, onu dinler, ikisinin de burçlarına, yıldızlarına bakar. Sonra, gelen tuz yada arpaları okuyup üfler, getirenin başına serper, üç rekat namaz kılar, yalnız cinlere selam verir, iyilikler, mutluluklar diler. Kur’andan ‘’cin’’ suresini okur. Üzerinede yedi ‘’sin’’ yedi ‘’nun’’ dokuz ‘’lam’’ üç ‘’sat’’ bir ‘’hu’’ bulunan bir muska düzenler, yedi kat muşambaya sarar, kendisine başvuranın boynuna asar. Muska dıştan bakınca görünmez. Muskayı boynuna asan kimse her gün, akşam namazına doğru, bir yolunu bularak sevgilisine uzaktan görünüp geçer, ona bakmaz, onunla konuşmaz. Bu işlem bir hafta sürer. Bir hafta sonunda cinciye yeniden gidilir. Cinci Türkçesi aşağıda olan ayetleri Arapça olarak okur, dört yana üfler, sonra bir kağıda yazar, suda ezer, suyu gelene içirir. Bu olaydan sonra arada bir küçük kırgınlıkta olsa geçer, istek yerine gelirmiş. Okunan ayetler şunlardır.
‘’Göklerin, bir de yeryüzünün yaratılışında, geceyle gündüzün ard arda gelişinde, insanlara yararlı nesnelerle yüklü gemilerin denizde gidişinde, Tanrının gökten yağmur indirip kurumuş topraklara dirilik vererek üzerlerinde türlü türlü hayvanları gezdirişinde, yelleri estirişinde, buyruğundaki bulutların yerle gök arasında duruşunda aklı bütün bir toplum için ne kanıtlar vardır.’’ (Bakara, 159)

Büyü Yapmak İstiyorum
2 yorum “Kendini sevdirmek için büyü
  1. Ben eşimi kendime bağlamak için celb yaptırdım burak hocaya 30. günündeyim ve şuan eşimle aram çok iyi bana karşı tavırları da eskisi gibi değil çok iyi davranıyo ama bırakmamak gerekiyomuş 90. güne tamamlamayı bekliyorum . Çok şükür şuan halimizden çok memnunuz. Burak hocamdan Allah razı olsun hep cevap veriyor aradığımda açıyorum iyi ki tanıdım ve çalıştım zaten rusatlı bir medyum 2008 den beri benim için en önemli nokta da buydu zaten güvenerek şüphe etmeden başladım çalışmaya bu şekilde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir