Kısmet Açma Büyüsü

Cinci kendisine başvuran kızı ocakbaşına oturtur, ocağa atıp yaktığı kuşburnu (yabangülü) tohumlarının dumanına tutar, tütsüler. Bu sırada kırk bir ‘’ya kerim’’ kırk bir ‘’ya rahim’’ söyleyip kızın yüzüne üfler, üç kez ‘’sadakallahulazim, allahulkerim, allahurrahim’’ der kızın çevresine üfler. ‘’Cin’’ suresinden birkaç ayet okur, cinlerin dağılması için Tanrıdan yardım diler, kıza bir bardak şurup içirir, ‘’maşallahu taala’’ deyip kızı ocakbaşından kaldırır. Kız, kendiliğinden, evin kapısına yedi kez gidip gelir. O gidip gelirken cinci ‘’subhanallahuteala, ve sadakallahülazim’’ söyler, göğe doğru üfler.
Bu işlem yedi gün sürer. Yedinci günü, son işlem bitince, kıza, üzerinde yetmiş ‘’cim’’ kırk bir ‘’tı’’, kırk ‘’vav’’, doksan dokuz ‘’elif’’, ‘’üç ‘’şın’’ dört ‘’sat’’ yedi ‘’dal’’ bir ‘’Allah’’ yazılı, üçgen biçimli, yedi kat muşambaya, bir kat yeşil beze sarılı bir muska verir. Kız, muskayı sol göğsünün altına gelecek biçimde, giysinin içine bir iğneyle tutturur.
En erken yedi, en geç kırk gün içinde kızın tedirginliği gider, nazar ortadan kalkarmış. Bu büyü yalnız genç kızlara yapılır, kadınlara gelinlere uygulanmaz. Kız, isterse, büyüden yedi gün sonra cinciye gelir, dua ettirebilir. Ancak, cinci gerekli gördüğünde, duayı büyüyü düzenlerken okur. Bu duanın özel sözleri yoktur, bütün sözler Tanrı’ya yakarma, cinlerin dağılmasını isteme, tedirginliğin gitmesini dilemedir. Kimi cinciler kızı okuyup üflerken birer parça okunmuş helva yedirmeyi de uygun bulurlar.

Aranan Büyüler:

Kısmet Açma Büyüsü” için bir yorum

  1. Arkadaşlar ben daha öncedbn birkaç hocaya vefk yaptırmıştım olmamıştı yada yapamadılar emin değilm herneyse burak hocamla görüştk anlattım skıntımı bana celb diye bişi yaptı bekleme süreside uzunmuş biraz ama sabrednce olcak inancm geldi bu celb hocamında anlattığı gibi çok etkili oldu 26 ncı gündeyiz şuanda maşallah nazar değmesinde herşey arzu ettiğim gibi hocama burdn saygı ve sevgilermi gönderiyorum allah razı olsun vesile olduğu içn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir