Kızımın Evliliğini Kurtardım

Biricik kızımı geçen sene evlendirdim. Tabi ki her anne gibi tek isteğim onun çok mutlu olmasıydı. Evlilikleri bir altı ay kadar iyi gitti ama sonra sık sık kavga etmeye başladılar ve sürekli küsüyorlardı. Kızım defalarca bize geldi ve kaldı. Kendisini evine yolladık ve eşiyle barışması gerektiğini söyledik. Anne ve baba olarak üzerimize düşeni çok iyi şekilde yaptık ama onların araları bir türlü düzelmedi. Bir barışık bir küs olarak yaşıyorlardı ama hepimizin moralini ve düzenini bozuyorlardı. Ben de kızımdan habersiz karı kocanın barışması için dua yaptırmaya medyum Burak beye gittim.

Küsmeleri Sona Erdi

Kendisi ile görüşüp karı kocalar için barışma duası yaptırdıktan sonra kızımın evindeki huzursuzluk ve tartışmalar, küslükler sona erdi. Çok inançlı biri olduğum için ve medyun Burak beyin ününü de bildiğimden zaten bu sonucu bekliyordum ama bu kadar hızlı etki edeceğini ben bile düşünmemiştim. Kendisine giderek aslında kızıma ve kocasına büyük bir iyilik yaptığımı düşünüyorum. Gereksiz şeyler yüzünden birbirlerini üzüyorlardı ama artık gül gibi geçinip gidiyorlar.

Çocuklarınızın Evliliğini Kurtarabilirsiniz

Bu büyüyü aslında kendiniz için de, çocuklarınızın evliliği için de yaptırabilirsiniz. Önemli olan doğru medyumla görüşmüş olmak ve tabi ki bu konuda iyice okumak, bilgi sahibi olmaktır. Benim gibi düşünenlere veya ihtiyacı olanlara Burak beyin numarasını veriyorum: 0553 371 89 94

Büyü Yapmak İstiyorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir