Kocamı Eve Bağlamalıydım

Beni severek evlenmediğini biliyordum tek başıma sevmek ikimize de yeter diye düşündüm fakat yıllar ilerledikçe durum pek de öyle olmadı. Her geçen gün dışarı hayatı biraz daha fazlalaşıyor benimle ve çocuklarımızla geçirdiği vakit bir o kadar azalıyordu. Diğer kadına gittiğinden emindim ama kocamı boşamayı asla düşünmüyordum mutlaka çaresi olmalıydı.
Anneme Konuyu Açtım
Birgün halimden anlayan annem durumumu sordu anlattıktan sonra hiç canını sıkma iğne ile yapılan büyüler var sana da yaptıracağım dedi. Anlamadım böyle durumlardan haberim olmadığı için ne diyeceğimi de bilemedim kocamdan korkuyordum anlamasın istiyordum. Medyum Olcay hocamızla 0532 367 13 25 numaralı telefon ile iletişime geçtik bana öyle bir teselli verdi ki içim umutla dolu iğne ile yapılan büyüler verdi ve hemen denedim.
Kocamla 2. Baharımdayım ve Çok Mutluyum
Çok kısa bir zaman içinde kocam eve gelmeye başlıyor ve bana halimi hatrımı soruyordu inanamıyordum bu durum karşısında mutluluğum her geçen gün katlanıyordu. Bana en sonunda bir çocuk daha istediğini söylemiş evliliğimiz için geç kaldığını bu yüzden de telafi etmek için elinden geleni yapacağını belirtmişti. Artık bende değişmiş kötü günleri unutmuştum bu hocamın başarısıydı iğne ile yapılan büyüler sayesinde evliliğim kurtulmuştu anneme ve Olcay hocama ne kadar teşekkür etsem azdır şimdi bende sizlere çare olmak istiyorum ve yaşadıklarımı anlatıyorum.

Yazar: Büyü Yapmak İstiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir