Kocamın Aldattığını Duyduğumda Yıkılmıştım

Eşim tarafından aldatılmıştım ihanetin bedelini ödemek benim için oldukça zordu yanımda çocuklarımda terk etsem nereye giderim ne yaparım diye düşünmekten görmezden gelmek zorunda kaldım. O bildiğimin hiç farkına varmadı zaten dışarıdan ihtiyaçlarını karşıladığı için bana da pek yanaşmıyordu işime gelen tarafı buydu bu sinirimle yanaştığı an kendimi tutamayabilirdim. Papaz büyüleri etkileri nedir diye araştırmaya koyuldum ve asla daha fazla dayanamayacak uygulamaya koyacaktım.
Savaşmayı Tercih Ettim
0532 367 13 25 numaralı telefondan hocamıza ulaşarak içimde olan her şeyi yaşadıklarımı bir bir anlattım çok iyi bir dinleyici ve anlayabilen bir insandı bunu fark ettim. Papaz büyüleri etkileri nedir diye araştırma yaptığımdan bahsettiğimde bu büyü sayesinde eşimin evine dönmesini ve benden başka kadınlardan tiksinmesini sağlayacaktı çok heveslenmiştim.
Hocamın da Katkılarıyla Kazandım
Bu süreçte yavaşça kendime bakmaya da başladım makyajım olsun bakımlarım olsun eksiksiz yerine getiriyor annelik ve ev hanımlığı görevlerimi tam olarak yerine getiriyordum. Evde daha fazla vakit geçirmeye başlayan kocamın sanki değiştiğini fark ettim bana sorular soruyor yakından ilgilenmeye çalışıyordu aynı şekilde çocuklarımıza karşı da babalığı artmıştı. Ben geminin başında savaşmayı seçtim yuvamı başka kadınlar uğruna dağıtmamayı tercih ettim ve papaz büyüleri etkileri nedir diye araştırdığım da hem hocamıza hemde bana uygun olan büyüye iyi ki de rast geldim sizlere de öneriyorum.

Yazar: Büyü Yapmak İstiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir