Koruma Büyüsü

Genellikle büyücülerin en sık kullandığı büyülerden birisidir.Negatif enerjiden,kara büyülerden,lanetlerden,istenmeyen varlıklardan inancınız ölçüsünde sizi koruyan bir büyüdür.

Malzemeler:

Altar(eğer yok ise kendinize bir rituel alanı yapabilirsiniz.)
4 Adet Mum(Renkleri korunmak istediğiniz olaylara göre değişir.Mavi:genellikle rüya sırasında korunmak amacıyla yakılır,Altın:Negatif enerjiden ve istenmeyen olaylardan,Siyah:Lanet,Kara Büyü,İstenmeyen varlıklardan)
Athame
Kadeh
Çeşitli Bitkiler(Biber genellikle düşmanlardan ve istenmeyen varlıklardan,karaman kimyonu yada fesleğen)
Daha etkili olması için:
Kedigözü Taşı
Kendi kanınız
Korunma amaçlı sigiller

Yapılışı:

Satürn’ün hükmettiği gece yarısında(witching hour)Altarınıza yada Rituel alanınıza seçmiş olduğunuz renkteki mumları yerleştirin.Kadehinizi koymuş olduğunuz mumların ortasına yerleştirin ve seçmiş olduğunuz bitkilerle çevreleyin.(daha etkili olması için seçmiş olduğunuz kedi gözü taşınıda kadehin önüne koyun.Eğer sigil yapmaya karar verdiyseniz sigilinizi kadehinizin altına gelmemek suretiyle istediğiniz yere yerleştirebilirisiniz.)Mumlarınızı yakın ve elinize athamenizi alın.Ellerinizi sanki kucaklar gibi açarak şu sözleri söyleyin.

(sözleri söylemeden önce etkili olmasını isterseniz ister athameniz ile ister steril bir gümüş iğne ile bir damla kanınızı kadehin içine damlatabilirsiniz)

‘İçimdeki cesaretim gibi
Beni koruyan inancım gibi
Bu mumlarda adalet ile yanıyor
Acı ve bela benden uzak ol’

Aranan Büyüler:

Koruma Büyüsü” için bir yorum

  1. Ben daha önceden vefk yaptırmıştım ama olmamıştı. Burak hocama bunu izah ettim. O da celp isminde bir işlemden bahsetti. Vefk gibi kuralları yokmuş sadece üzerinde taşıyorsun. Gümüşe kaplattırdım üzerimde taşıdım sadece. Etkisini yaklaşık bir aydan snra görmeye başladım vefk olmamıştı bende ama bu celp çok etkili gerçekten. Bekliyorsun ama sabretmeye değer celp en iyisi dualarınıda burak hocam okuyor. Mail adresi de sitede var ben yine yazayım: medyumburak@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir