Nişan Arifesinde Ayrılık

Yaşadığım bir takım problemler yüzünden artık iyice bunalıma girmiş durumda kafayı yemek üzereydim. Erkek arkadaşımla nişan arifesindeydik. Bütün hazırlıklar bitmişti. Nişan gününü kararlaştırmış, yeri de tutmuştuk. Bunca tatlı telaşın içerisinde sürekli tartışıyorduk. Tartışmalarımız kavgaya, kavgalarımız birkaç gün küs kalmaya varıncaya dek büyüyor, aramız git gide bozuluyordu. Sanki biri bize büyü yapmıştı. Canımdan çok sevdiğim âşık olduğum adam bana hiç gibi davranıyor beni artık sevmediğini ve istemediğini hissettiriyordu. Annesi zaten beni baştan beri istememişti. Her şeyin üzerime geldiği bir akşam Medyum Olcay’ın sitesinde canbar aşk büyüsü yorumları ile ilgilenmeye başladım. Yazılanların hepsi olumlu yorumlardı. Neden olmasın diye düşünüp ben de aramaya ve yardım istemeye karar verdim.
Hocamız Büyüyü Bozdu
0532 367 13 25 nolu hattı çevirirken inanılmaz heyecanlıydım. Hocamın sesini duyduğumda kalbime ferahlık geldi. Her şeyi anlattım. Kendisiyle bazı özel bilgilerimi paylaştım. Birkaç saat sonra geri dönüş yapıp bilgi vereceğini söyledi. Tahmin ettiğim gibi aramızda büyü vardı. Müstakbel kayınvalidem soğutma büyüsü yaptırmış. Duyduklarım karşısında şok oluyordum. Hocam hemen çalışmalarına başlayıp aramızdaki soğukluğu bitireceğini söyledi. Burada canbar aşk büyüsü yorumları okuyanlar için ben de başımdan geçen bu hikâye ile herkesin güvenerek arayıp hocamıza ulaşmalarını öneriyorum.
Evlendik çok mutluyuz
Uygulamanın ardından çok kısa bir süre geçmişti ki müstakbel nişanlım değişmeye başladı. Her şey düzelmişti, aramızdaki soğukluk bitmişti. Şuan da evliyiz ve çok mutluyuz canbar aşk büyüsü yorumları sayfasında bulunan tüm dostlarım yukarıda verdiğim numaradan hocamızla iletişime geçebilirler.

Yazar: Büyü Yapmak İstiyorum

1 yorum “Nişan Arifesinde Ayrılık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir