Nişanlımı Geri Getirmek için Büyü Nasıl Yapılır?

Anadolu toplumlarında tarihin ilk çağlarından bu yana bir takım alışkanlıklar ve uygulamalar vardır. Bunlardan biri de büyülerdir. Çünkü büyüler insanların yetersiz ve çaresiz hissettikleri zamanda devreye girerek olağanüstü güçlerin etkilerini sosyal ve özel yaşantının içine taşır. Bu anlamda değerlendirilen çok çeşitli büyülerden söz etmek mümkündür. Özellikle de iyi niyetli olarak tanımlanan pek çok büyüden bahsedilebilir. Evlilik büyüsü, sevgi büyüsü, güzellik büyüsü ya da aşk büyüsü gibi örnekler çoğaltılabilir. Kötü niyetli büyüler de ölüm büyüsü, sabun büyüsü gibi şekillerde karşımıza çıkabilir. Bu noktada çocuklara karşı sıcak davranma büyüsü ciddi manada güzel, hoş ve iyi niyetli bir büyü olarak bilinir. Çünkü kimi insanlar gerek kendi çocukları, gerek ise başkalarının çocukları konusunda hassas ve sıcak davranmayabilirler. Bu durum da kişileri dışarıya karşı kötü gösterebilir. Özellikle de öz çocukların anne ya da babalarına karşı düşmanlık beslemesi ortaya çıkabilir. Fakat çocuklara karşı sıcak davranma büyüsü bu sorunu çözmektedir.
Dileyen herkes hedef kişiyi gösteren bir fotoğraf ve o kişinin kullandığı özel bir eşyası ile medyumlara gidebilir. Medyuma durum anlatılır ve bu naif büyüden faydalanılmak istendiği söylenir. Dualar ve niyet sözleri ile büyüsünü güçlendiren medyumlar da bu kişileri kırmayarak söz konusu büyüyü gerçekleştirirler. Böylece hedef kişi çok güzel bir huya kavuşacak ve çocuklar da ona karşı iyi hisler besleyeceklerdir.

Büyü Yapmak İstiyorum
4 yorum “Nişanlımı Geri Getirmek için Büyü Nasıl Yapılır?
  1. ben 37 yaşındayım ve hala evlenmedim kiminle bir ilişkiye başlasam hep kısa süreli oldu hep bir konuda sorun çıktı ve bir türlü dikiş tutturamadım arkadaşımın tavsiyesiyle burak hocayı aramıştım. zamanında ailemizi çekemeyen bir akraba vardı bu kişi sürekli evimize girip duruyordu ondan şüpheleniyorum artk ve bu yaşıma kadar evlenememşlim. nerneyse konuya gireyim yaklaşık 1 ay oluyor bir şeylerin değiştiğini hissediyorum resmen sanki daha cazibeli bir hale geldim erkeklerin bulunduğu ortamlarda sanki herkes bana bakıyor bana yakın olmak istiyorlar ve biriyle de yaklaşık 1 haftadır iyi anlamda görüşmeye de başladık bu sefer evliliğe gider mi gitmez mi bilinmez ama bu kadar kısa sürede böyle bir değişim beklemiyordum allah kendisinden bin kere razı olsun. Telefonu: 0 553 371 89 94

  2. Sevdigim kisi arada hic bir sorun yokken beni aramıyor ve benimle görüşmek istemiyordu, onu aradığımda ise kısacık görüşüyoruz ve hemen telefonunu kapatıyordu aylardır budurum böyle gitti burak beye net üzerinden rastladım Harmura aşk celbini yazdı şuan aramız iyi ne dersem yapıyor hergün defalarca arıyor soruyor hocamız sağ olsun attığım bütün maillere dönüş yapıyor yapmam gerekenleri söylüyor. İnsanlar sahte dolandırıcı büyücülere medyumlara boşuna paralarını kaptırmasınlar

  3. Arkadaşlar ben yeni 3 aydır evliyim ailemle benim aramda soğukluk oluştu ve benle eşim ailemlen birlikte oturuyorduk onlarla yasamayı istemiyorduk ayrı bi eve gecmek istiyorduk ama esim maddi sıkıntılarından dolayı gecemıyordu durumu ara ara düzelirdi bu seferde annemler engel oluyordu dil balgama ve kısmet rızık vekfi ikisini birden hazırladık Burak hocamıza sağ olsun 3 ayın sonunda dileğimize kavusabildik biraz geç oldu ama sonuç itibarı ile ayrı evimdeyim şuan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir