Oğlumun Sıkıcı Bahtsız Hayatını Kurtarmalıydım

Evlatlarına düşkün bir anneyim onlar için yapamayacağım hiçbir şey yoktur büyük kızımı evlendireli çok olmuştu torunlarımı seviyordum. Fakat içim hep buruktu çünkü 35 ine gelen oğlum bir türlü bir sevgili yapamıyor nadiren bulduğu kızla da birkaç gün geçmeden ayrılıyordu. Gitmediğim yer çalmadığım kapı kalmadı tam olarak evleneceği bir kız bir karşısına çıksa hiç beklemeyecekti ama yok talip bulamıyorduk. En son kızımla artık kardeşine destek olmak benimde sıkıntımın hafiflemesini sağlamak adına Medyum Olcay hocamızı bulduk ve bize kısmet açma yapmasını istedik.
Artık Benimde Bir Gelinim Olmalıydı
İlk olarak 0532 367 13 25 numaradan randevu aldık bizi yerinde ağırladıktan sonra güzelce dinledi cinsel anlamda da kendi kendine devamlı yetmeye çalışan filmler izleyen oğlumun haline de dayanamadığımı görünce en hızlısından kısmet açma yaptı ve rahat olun ve bekleyin diyerek yolcu etti.
Yoğun Bir Düğün Hazırlığı ve Hak Edilen Mutluluk
Oğlum aynı yaşantısına devam ediyordu bir gün arkadaşlar arasında rast geldiği bir kıza tutulduğunu söyledi kızın da ona olan bakışlarından anladığı kadarıyla kayıtsız değildi. Kalbini kaptırdı ya hiç durmadı ve hemen tanışma faslından sonra evlilik arifesine doğru yola girdiler ben huzurlu oğlum mutlu kısmet açma bize çok iyi geldi şimdi içim çok rahat sizlere de hocamı şiddetle tavsiye ederim.

Yazar: Büyü Yapmak İstiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir